UA|RU

Біжуча стрічка - повнокольорова

 

Біжуча стрічка повнокольорова - весь спектр фарб у вашому розпорядженні. Повнокольорова біжуча стрічка - це самий барвистий і різноманітний за можливостями, варіант виконання світлодіодної стрічки. Тут є можливість донести рекламну інформацію найбільш яскравим і привабливим способом. Установка такого LED табло на вулиці значно збільшує приплив споживачів всередину приміщення, внаслідок чого відбувається приріст рівня продажу.

Залежно від того, на яке місце планується монтаж, підбирається конструкція за необхідними параметрами. Це може бути повнокольорова біжуча стрічка зовсім невелика 16 * 32 см або широка модель з розмірами 64 * 352 см, а також будь-який варіант. Підібрати табло ви можете, використовуючи спеціальну функцію сайту своїми силами або зателефонувати нам для отримання консультації. Ціна залежить від обраних параметрів і конструктивних особливостей світлодіодної біжучої стрічки.

Біжуча стрічка - повнокольорова

З чого складається повнокольорова світлодіодна біжуча стрічка.   

LED моделі цього типу складаються з:

ФОТО   ВІДЕО

Основні технічні особливості повнокольорової біжучої стрічки:

Перш ніж купити конструкцію не забутьте правильно виміряти всі необхідні габарити для монтажу. Це можна зробити самостійно або викликати на заміри наших фахівців. На всі повнокольорові світлодіодні біжучі стрічки ми видаємо гарантію і здійснюємо післягарантійне обслуговування.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto