UA|RU

Біжуча стрічка - зелена

 

Біжуча стрічка зелена - колір відродження і позитивного настрою. Для того щоб привернути особливу увагу до свого бізнесу, дуже важливо виділяти певні ресурси для подачі потрібної інформації рекламного характеру. Є ситуації, коли немає можливості викласти велику суму грошей на купівлю великого світлодіодного екрана з великою кількістю функціональних можливостей. Також іноді немає великих площ для розміщення великогабаритних конструкцій. У таких випадках встановлення біжучої LED стрічки - це найбільш відповідний варіант. Є можливість вибору декількох кольорів, найбільш підходящих під корпоративний стиль компанії або під інші потреби.

Зелений колір літер на LED табло виглядає досить яскраво. Можливість відтворення не обмежується тільки відтворенням слів. Це може бути і трансляція анімації в форматі gif.

ФОТО   ВІДЕО

Технічні особливості біжучої світлодіодної стрічки

В світлодіодній стрічці даного типу використовуються такі характеристики:

Ціна Led табло з діодами зеленого кольору залежить від конструктивних особливостей моделі, в тому числі габаритних параметрів. Можна вибрати ширину табло від 32 до 352 см, а висоту - від 16 до 64 см.

Купити біжучу стрічку за низькими цінами з доставкою в усі міста України не складно. Скористайтеся калькулятором для підбору моделі за потрібними розмірами і заповніть всі необхідні поля в замовленні. Наші фахівці зв'яжуться з вами для узгодження всіх нюансів покупки

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Василь Чернюк

власник магазину "Живе пиво"

«…З перших почутих слів у слухавці зрозумів, що маю діло із справжнім професіоналом. Дякую директору РВК Артлайт Миколі за вичерпну інформацію та толково виконану роботу. Потік любителів "пінного" зріс - реклама працює!…»

Біжуча стрічка - зелена
9 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Біжуча стрічка - зелена", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto