Біжуча стрічка - зелена

Біжуча стрічка зелена - колір відродження і позитивного настрою. Для того щоб привернути особливу увагу до свого бізнесу, дуже важливо виділяти певні ресурси для подачі потрібної інформації рекламного характеру. Є ситуації, коли немає можливості викласти велику суму грошей на купівлю великого світлодіодного екрана з великою кількістю функціональних можливостей. Також іноді немає великих площ для розміщення великогабаритних конструкцій. У таких випадках встановлення біжучої LED стрічки - це найбільш відповідний варіант. Є можливість вибору декількох кольорів, найбільш підходящих під корпоративний стиль компанії або під інші потреби.

Зелений колір літер на LED табло виглядає досить яскраво. Можливість відтворення не обмежується тільки відтворенням слів. Це може бути і трансляція анімації в форматі gif. 

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ БІЖУЧОЇ СВІТЛОДІОДНОЇ СТРІЧКИ

 В світлодіодній стрічці даного типу використовуються такі характеристики:

Заголовок

Ціна Led табло з діодами зеленого кольору залежить від конструктивних особливостей моделі, в тому числі габаритних параметрів. Можна вибрати ширину табло від 32 до 352 см, а висоту - від 16 до 64 см. 

Купити біжучу стрічку за низькими цінами з доставкою в усі міста України не складно. Скористайтеся калькулятором для підбору моделі за потрібними розмірами і заповніть всі необхідні поля в замовленні. Наші фахівці зв'яжуться з вами для узгодження всіх нюансів покупки

Приклади наших робіт

Зелена бігуча стрічка
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 2
1
0:30
Зелена бігуча стрічка
Зелена бігуча стрічка
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
3:53
Огляд біжучої стрічки
Огляд біжучої стрічки
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл:

Відгуки наших клієнтів

Зелена бігуча стрічка

Зелена бігуча стрічка

8 серпня 2019

З перших почутих слів у слухавці зрозумів, що маю діло із справжнім професіоналом. Дякую директору РВК Артлайт Миколі за вичерпну інформацію та толково виконану роботу. Потік любителів "пінного" зріс - реклама працює!


Біжуча стрічка - зелена
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Біжуча стрічка - зелена", з доставкою та монтажем по Україні