Біжуча стрічка - жовта

Біжуча стрічка жовта - колір сонця і багатства. Жовта світлодіодна біжуча стрічка - це прекрасна можливість збільшити продажі, так як встановлення такого LED табло сприяє значному зростанню трафіку: до 80%. Яскравий колір, безсумнівно, привертає до себе увагу. Тут можливо використовувати різні варіанти світіння. Це може бути плавна поява слів або букв зверху в динаміці, безперервний показ і миготіння. 

Часто такі конструкції використовують як вивіски, де назва організації змінюється рекламною інформацією. Конструктивні особливості дозволяють витримувати екстремально високі і низькі температурні режими в рамках: від -35 °С до + 50 °С. Їм не страшний дощ, сніг і вітер. Ціна залежить від ширини, висоти і варіанта виконання.

ЯК ЗАМОВИТИ ЖОВТУ СВІТЛОДІОДНУ БІЖУЧУ СТРІЧКУ В КОМПАНІЇ «АРТЛАЙТ» З ДОСТАВКОЮ В БУДЬ-ЯКЕ МІСТО УКРАЇНИ

Перед тим, як зробити замовлення, потрібно визначитися з тим, яку саме конструкцію світлодіодної біжучої стрічки з жовтими пікселями ви хочете встановити. На сайті представлена ​​функція вибору моделі і параметрів корпусу.

ЯК ЗАМОВИТИ ЖОВТУ СВІТЛОДІОДНУ БІЖУЧУ СТРІЧКУ В КОМПАНІЇ «АРТЛАЙТ» З ДОСТАВКОЮ В БУДЬ-ЯКЕ МІСТО УКРАЇНИ

Після того як ви підібрали оптимальний варіант, натисніть кнопку  замовлення. Купити LED табло можна, використовуючи декілька варіантів оплати і доставки. Подробиці вказані на відповідних вкладках сайту. Монтаж ви можете зробити самостійно або скористатися послугами наших фахівців. Звертаємо вашу увагу на те, що неправильно проведений монтаж може послужити причиною поломки конструкції. Такі випадки не передбачені гарантійним зобов'язанням.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл:

Відгуки наших клієнтів

Грищук Надія

Грищук Надія

8 серпня 2019

Не вперше і не востаннє працюю з цією компанією. Все влаштовує. Особливо сервісне обслуговування.


Біжуча стрічка - жовта
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Біжуча стрічка - жовта", з доставкою та монтажем по Україні