Оформлення мережевих магазинів

Зовнішнє і внутрішнє оформлення магазину, що входить в єдину торговельну мережу, має бути реалізовано в єдиному стилі, відповідно бренду. Це важливо для підтримки і посилення іміджу компанії, а також для впізнаваності серед споживачів. РВК «Артлайт», маючи досвід роботи в рекламній сфері більше 10 років, не тільки виготовляє конструкції, але і розробляє оригінальний дизайн магазина і логотипу фірми при необхідності.

ВНУТРІШНЄ ОФОРМЛЕННЯ МЕРЕЖЕВИХ МАГАЗИНІВ

При проведенні робіт з розміщення реклами та декорування приміщень ми враховуємо корпоративну колірну гамму і символіку фірми. Технології та матеріали ми підбираємо в залежності від Ваших переваг і площі, відведеної на монтаж. Кожне місце установки має свої особливості. Наприклад, при оформленні вітрин ми використовуємо як аплікації з плівки, що самоклеїться, так і моделі з неоновим або світлодіодним підсвічуванням.

ЗОВНІШНЄ ОФОРМЛЕННЯ МЕРЕЖЕВИХ МАГАЗИНІВ

Ми виготовляємо конструкції практично з усіх можливих основ, починаючи з банерної тканини та закінчуючи металом. Це можуть бути рекламні моделі з внутрішнім та зовнішнім підсвічуванням для того, щоб Ваш споживач в будь-який час доби міг побачити місце розташування Вашої торгової точки.

ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ МЕРЕЖЕВИХ МАГАЗИНІВ

На кінцеву ціну впливає те, з чого виробляються конструкції, їх обсяг і складність виконання. Крім стандартних робіт, ми займаємося проектуванням логотипів і розміщенням рекламної інформації. Окремо оплачуються виклик замірника на об'єкт, монтаж і доставка по містам України.

З питань, пов'язаних з оформленням мережевих магазинів, телефонуйте на зазначені номери телефонів або пишіть в чат на нашому сайті. Також Ви можете заповнити поля своїми контактними даними в опції ресурсу «зворотний дзвінок». Наш фахівець зв'яжеться з Вами практично відразу.

ОСОБЛИВОСТІ МЕРЕЖЕВИХ ПРОЕКТІВ

В Українській економіці розвивається велика кількість компаній, які мають великі мережі філіалів (десятки і сотні офісів). Для центрів роздрібних продаж в різних регіонах важливо щоб їх впізнаванавали та сприймали як одну цілісну структуру.

При цьому велику роль відіграють засоби візуальної комунікації (зовнішні та інтер'єрні). Складний комплекс робіт з оформлення філіальних мереж розглядається як мережевий проект.

Найбільш активний розвиток мережевих проектів відбувається в таких сферах бізнесу, як: банківські послуги, страхування, автодилери, рітейл, системи франчайзингу, мережі АЗС та ін. Розвиток мереж, ребрендінг і рестайлінг вимагають швидкої, чіткої, злагодженої роботи професіоналів. Для реалізації подібних завдань компанія «Артлайт» розробила ряд управлінських і технологічних рішень.

Завдяки новим технологіям та нестандартному підходу до управління компанія «Артлайт» має можливість здійснювати великі мережеві проекти в екстремально стислі терміни — від 30 до 50 монтажів на місяць по всій Україні.

РВК Артлайт виконала ряд комплексних мережевих проектів з оформлення офісів компаній з великою філіальною мережею. Географія цих проектів поширюється від Києва до Ужгорода - Полтави - Одеси й охоплює понад 50 міст України. У масштабах великого мережевого проекту виробництво і монтаж рекламних конструкцій можливо здійснити тільки при наявності надійних партнерів в регіонах.

Заголовок

Компанія «Артлайт» одна з небагатьох в своїй області має розвинену дилерську мережу. Крім того, працюючи над регіональними проектами, ми накопичили великий досвід залучення місцевих субпідрядників, адаптованих до роботи з технологіями «Артлайт». Така тісна взаємодія дозволяє здійснювати регіональні проекти, працюючи в єдиній команді з загальним центром управління.

 

Відгуки наших клієнтів

Терещеня Юрій

Терещеня Юрій

26 серпня 2019

Всім дуже задоволений. З цією компанією працюємо вже не вперше. Все супер, як завжди. Швидкість, якість, ціна - на П'ЯТЬ з плюсом. Хочу відмітити індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всю роботу виконують високоякісно і в обумовлені сроки.


Оформлення мережевих магазинів
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Оформлення мережевих магазинів", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти