UA|RU

Оформлення мережевих магазинів

 

Зовнішнє і внутрішнє оформлення магазину, що входить в єдину торговельну мережу, має бути реалізовано в єдиному стилі, відповідно бренду. Це важливо для підтримки і посилення іміджу компанії, а також для впізнаваності серед споживачів. РВК «Артлайт», маючи досвід роботи в рекламній сфері більше 10 років, не тільки виготовляє конструкції, але і розробляє оригінальний дизайн магазина і логотипу фірми при необхідності.

Внутрішнє оформлення мережевих магазинів

Оформлення магазину інтер'єрне - це реклама, розміщена в таких місцях, як:

При проведенні робіт з розміщення реклами та декорування приміщень ми враховуємо корпоративну колірну гамму і символіку фірми. Технології та матеріали ми підбираємо в залежності від Ваших переваг і площі, відведеної на монтаж. Кожне місце установки має свої особливості. Наприклад, при оформленні вітрин ми використовуємо як аплікації з плівки, що самоклеїться, так і моделі з неоновим або світлодіодним підсвічуванням.

Зовнішнє оформлення мережевих магазинів

Зовнішнє оформлення мережевих магазинів включають в себе установку реклами на таких площах, як:

Ми виготовляємо конструкції практично з усіх можливих основ, починаючи з банерної тканини та закінчуючи металом. Це можуть бути рекламні моделі з внутрішнім та зовнішнім підсвічуванням для того, щоб Ваш споживач в будь-який час доби міг побачити місце розташування Вашої торгової точки.

Вартість оформлення мережевих магазинів

На кінцеву ціну впливає те, з чого виробляються конструкції, їх обсяг і складність виконання. Крім стандартних робіт, ми займаємося проектуванням логотипів і розміщенням рекламної інформації. Окремо оплачуються виклик замірника на об'єкт, монтаж і доставка по містам України.

З питань, пов'язаних з оформленням мережевих магазинів, телефонуйте на зазначені номери телефонів або пишіть в чат на нашому сайті. Також Ви можете заповнити поля своїми контактними даними в опції ресурсу «зворотний дзвінок». Наш фахівець зв'яжеться з Вами практично відразу.

ОСОБЛИВОСТІ МЕРЕЖЕВИХ ПРОЕКТІВ

В Українській економіці розвивається велика кількість компаній, які мають великі мережі філіалів (десятки і сотні офісів). Для центрів роздрібних продаж в різних регіонах важливо щоб їх впізнаванавали та сприймали як одну цілісну структуру.

При цьому велику роль відіграють засоби візуальної комунікації (зовнішні та інтер'єрні). Складний комплекс робіт з оформлення філіальних мереж розглядається як мережевий проект.

Найбільш активний розвиток мережевих проектів відбувається в таких сферах бізнесу, як: банківські послуги, страхування, автодилери, рітейл, системи франчайзингу, мережі АЗС та ін. Розвиток мереж, ребрендінг і рестайлінг вимагають швидкої, чіткої, злагодженої роботи професіоналів. Для реалізації подібних завдань компанія «Артлайт» розробила ряд управлінських і технологічних рішень.

Завдяки новим технологіям та нестандартному підходу до управління компанія «Артлайт» має можливість здійснювати великі мережеві проекти в екстремально стислі терміни — від 30 до 50 монтажів на місяць по всій Україні.

МОДУЛЬНИЙ ПРИНЦИП ВИРОБНИЦТВА

Реалізація великих мережевих проектів потребує нових підходів і нетрадиційних рішень у сфері розробки нових технологій виробництва. Визначальними умовами для роботи в цьому напрямку були і залишаються висока продуктивність при незмінній якості деталей, вузлів і виробів в цілому. З метою реалізації поставлених завдань, конструкторсько-технологічним відділом компанії «Артлайт» були розроблені унікальні пристосування і оснастка, що дозволяють підняти на якісно більш високий рівень можливості діючого обладнання.

Висока швидкістьгарантія якостіточність і повторюваність заготовок і напівфабрикатів дозволяють виготовляти рекламні конструкції за модульним принципом. А це означає, що будь-яку вивіску можна зібрати з будь-яких модулів в найкоротші терміни. Вивіски, складені з таких елементів, відрізняються високою якістю, бездоганним зовнішнім виглядом без видимих стиків, швів і нерівностей при будь-якій довжині. Компанією «Артлайт» розроблений ряд управлінських і технологічних рішень, а також сформульовані основні принципи реалізації мережевих проектів.

Стандартизація технологій виготовлення рекламних конструкцій. Стандартні конструкції збираються з окремих елементів (модулів), що мають кілька типорозмірів, однакову внутрішню конструкцію, комплектуючі та робочі характеристики. Модулі також мають конструктивні елементи, що забезпечують їх стикування між собою для створення потрібного складу, розміру і геометрії. Стандартизація технологій управління мережевими проектами. Використання апробованих управлінських рішень і інструментів дозволяє оптимізувати структуру управління проектом для кожного випадку з урахуванням можливостей і вимог Замовника.

ГЕОГРАФіЯ

РВК Артлайт виконала ряд комплексних мережевих проектів з оформлення офісів компаній з великою філіальною мережею. Географія цих проектів поширюється від Києва до Ужгорода - Полтави - Одеси й охоплює понад 50 міст України. У масштабах великого мережевого проекту виробництво і монтаж рекламних конструкцій можливо здійснити тільки при наявності надійних партнерів в регіонах. Компанія «Артлайт» одна з небагатьох в своїй області має розвинену дилерську мережу. Крім того, працюючи над регіональними проектами, ми накопичили великий досвід залучення місцевих субпідрядників, адаптованих до роботи з технологіями «Артлайт». Така тісна взаємодія дозволяє здійснювати регіональні проекти, працюючи в єдиній команді з загальним центром управління.

 

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Терещеня Юрій

директор з розвитку

«…Всім дуже задоволений. З цією компанією працюємо вже не вперше. Все супер, як завжди. Швидкість, якість, ціна - на П'ЯТЬ з плюсом. Хочу відмітити індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всю роботу виконують високоякісно і в обумовлені сроки.…»

Діана Чуба

маркетолог

«…Працюємо з "Артлайт" вже другий рік по всій Україні. Дякую, що реагують оперативно, навіть, якщо торгова точка розміщена далеко від обласного чи районного центру. Брендують у короткі терміни - що не може заслуговувати на похвалу. Молодці!…»

Сергій Антіпов

мережа салонів МТС, менеджер

«…Хочу подякувати "Артлайт" за хорошу якість виконаних робіт. Дотримання термінів. Низька ціна.…»

Оформлення мережевих магазинів
9.6666666666667 з 10 базується на 3 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Оформлення мережевих магазинів", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto