Вивіски в Харкові

Рекламна вивіска є ключовою ланкою, що формує остаточну думку клієнта про репутацію закладу. Знайти приміщення, обставити його дорогими меблями і взяти на роботу грамотних співробітників - мало. Для збільшення доходу будь-якого ресторану, магазину, торгового центру або офісу необхідна правильна реклама. Світлодіодні, композитні, об'ємні, фасадні, живі і багато інших вивіски від компанії «Артлайт» доповнять стиль закладу і додадуть відвідуваності.

ПРЕИМУЩЕСТВА ТЕХНИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИК

Magnetic - лайтбокси преміум класу з ефектною глянсовою лицьовою панеллю, утримує на магнітах. Відсутність обрамляє профілю робить заміну зображення легкої, простий і дуже швидкою. За допомогою присоски, яка так само входить в комплектацію, ви легко зможете самостійно відокремити лицьову поверхню від основи і заміни бекліті.

ДЕ КУПИТИ ВИВІСКУ У ХАРКІВІ ЗА НИЗЬКОЮ ЦІНОЮ

Замовити вивіску в Україні можна в Богодухів, Нова Водолага, Валки, Великий Бурлук, Вовчансь, Кегичівка, Дергачі, Краснокутськ, Дворічна, Зачепилівка, Зміїв, Барвінкове, Золочів, Ізюм, Коломак, Сахновщина, Красноград, Балаклія Лозова, Первомайський, Борова, Печеніги, Харків, Шевченкове, Близнюки.

Послуги з виготовлення якісних рекламних покажчиків РВК «Артлайт» — робота фахівців з гарантією.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: