Вивіски в Миколаєві

Рекламні вивіски для магазину, ресторану, салону або турагентства - необхідний елемент зовнішнього інтер'єру. З їх допомогою клієнтам простіше зорієнтуватися в пошуку місцезнаходження потрібного об'єкту і заощадити час. Красивий і стильний покажчик рентабельно виглядає серед одноманітних вітрин і буденної сірості, а також відіграє позитивну роль в зміцненні іміджу компанії.

ПЛЮСИ УСТАНОВКИ

  • Залучення нової хвилі потенційної клієнтури; 
  • Надає гостям / покупцям необхідну інформацію; 
  • Доступна ціна; 
  • Довговічність використання; 
  • Пожежна безпека; 
  • Різноманіття кольорової палітри, розмірів і т.п.

ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ

До замовлення доступні об'ємні, світлові, неонові, світлодіодні, фасадні, інтер'єрні вивіски, а також кронштейни, лайтбокси та банера різних форм і розмірів. Для тих, хто бажає додати ефектності зорового сприйняття - відмінним варіантом стануть живі вивіски (різнокольорові і одноколірні паєтки). Інформаційні вивіски, таблиці і адресні вказівники - відобразять важливі відомості графіка роботи, перерви, вихідних днів.

КУПИТИ ВИВІСКУ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ В МИКОЛАЄВІ

Ми знаходимося в Баштанка, Миколаїв, Березанка, Нова Одеса, Березнегувате, Братське, Миколаїв, Вознесенськ, ВРАДІЇВКА, ДОМАНІВКА, Арбузинка, Казанка, Новий Буг, Криве Озеро, Первомайськ, Веселинове, ЄЛАНЕЦЬ, Снігурівка, Очаків.

 Замовити вивіски в РВК «Артлайт» - обзавестися вірним помічником для поліпшення бізнесу.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: