UA|RU

Вивіски на фасад приміщення

 

Інформаційна вивіска, котра монтується на фасаді будівлі, перш за все, несе рекламну функцію. Найчастіше - це збільшення продажів того чи іншого товару, або послуги. На підприємствах конструкції встановлюються також для залучення уваги фахівців для влаштування на роботу. 

 

Де використовуються вивіски з монтажем на фасаді будівлі

Залежно від того, що закладено в сенс, проводиться монтаж світлової або несвітлової вивіски на фасад будівлі. Це реклама самих різних видів споруд:

Замовити вивіску в РВК «Артлайт» Ви можете на фасад будь-якої будівлі. Яку саме конструкцію купити, вирішуйте, прочитавши про тонкощі виробництва.

Виготовлення вивіски і її розміщення на фасаді будівлі

Перед тим, як оформити замовлення, необхідно зняти розміри вивіски, яку Ви плануєте бачити на фасаді будівлі. Якщо Вам складно здійснити ці дії своїми силами, викличте нашого спеціаліста.

Після того, як відомі габарити продукції, продумується дизайн і матеріали, з яких виробляється виріб. Форми виготовлення:

Вибір величезний. Ми втілюємо Ваші задумки з бюджетних основ, типу:

Оригінально виглядають вивіски з дерева і композиту на фасаді будівлі. Довше за всіх експлуатуються керамічні, металеві та кам'яні конструкції.

Найефективнішими вважаються світлодинамічні або світлодіодні моделі, які привертають до себе увагу в будь-який час дня і ночі. Цікаве і привабливе неонове підсвічування. На вироби з каменю або металу можна направити світло прожекторами, вигідно виділивши текст. Особливості використання того чи іншого виду матеріалу і підсвічування описані у відповідних розділах нашого сайту. Там же Ви можете побачити зразки і фотографії готової продукції.

Вартість рекламної вивіски на фасаді будівлі

Ціна на кожну модель індивідуальна. Загальна сума складається з таких параметрів, як:

Додатково оплачуються: дизайн, доставка та монтаж конструкцій. Не економте на установці. Власними силами встановити вивіску на фасад будівлі дуже складно. До того ж ми даємо гарантію на всі види виконуваних нами робіт, що забезпечує безпеку.

Вимоги, що пред'являються до вивіски, розташованої на фасаді будівлі

Установка рекламних конструкцій на зовнішні стіни будівель проводиться за певними вимогами. Узгодження розміщення вивіски на фасаді приміщення обов'язкове, інакше Ви ризикуєте отримати штраф. Всі ці обов'язки ми беремо на себе, Вам не потрібно турбуватися і хвилюватися. В кожному окремому випадку свої нюанси. Необхідно отримати дозвіл Адміністрації міста або іншого населеного пункту, а також мешканців житлового будинку.

оформлення замовлення

Перед виконанням робіт, ми укладаємо договір на вивіску на фасаді будівлі. Для зв'язку з нами використовуйте один з наступних видів зв'язку:

Наші консультанти дадуть відповідь на всі Ваші питання по виготовленню, монтажу і дизайну рекламних вивісок на фасаді будівлі.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Віктор

Директор

«…Звертався в цю компанію вперше. Замовляа вивіску на фасад будівлі. Швидко розрахували, зважили на всі побажання. Потім також швидко та якісно все виготовили та змонтували, навіть раніше терміну. Результатом задоволений. Звертатимуся і надалі. Всім рекомендую.…»

Вивіски на фасад приміщення
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Вивіски на фасад приміщення", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto