UA|RU

Вивіска для салону краси

 

У РВК «Артлайт» є власне виробництво, яке випускає цікаві рекламні вивіски для салонів краси, приклади яких Ви бачите на фото. Моделі різноманітні за вартістю і використанням матеріалів.

ВАРІАНТИ вивісок ДЛЯ САЛОНУ КРАСИ

Скільки коштує вивіска, призначена для салону краси? Єдиної відповіді на це питання немає, в кожному випадку вартість різна. Якщо Ви хочете заощадити на ціні, потрібно купити несвітлову конструкцію з банерної тканини. Також недорого обходиться монтаж об'ємних літер з пінопласту.

Плануєте замовляти вивіску для салону краси, що працює ефективно цілодобово? Виберіть світлову модель. З підсвічуванням всередині виробляються конструкції з інкрустацією і лайтбокси. Світло подається за допомогою економічних неонових або світлодіодних ламп.

Крім перерахованих полотен в роботі можуть використовуватися:

Більшість з них також можна віднести до бюджетних варіантів реклами. Найдовговічніші полотна, з яких робляться вивіски перукарень та салонів краси:

Металеві матеріали: латунь, бронза, нержавіюча сталь, алюміній. Який варіант виготовлення вибрати, вирішувати Вам. Якщо Вам важко, прийдуть на допомогу наші консультанти. Телефонуйте!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto