Вивіска на магазин взуття

Вивіски магазинів взуття різноманітні. Якщо це торговельна мережа, то важливо дотримання корпоративної гами кольорів та символіки фірми. У тих випадках, коли це єдина точка, рекламні конструкції виготовляються в індивідуальному порядку. Тут розробляється унікальний дизайн, на основі якого здійснюється виробництво вивіски магазину дитячого або дорослого взуття. 

Ми пропонуємо широкий асортимент реклами. У нас Ви можете замовити виготовлення вивіски ремонту взуття за бюджетною ціною. Фото виконаних робіт ми розмістили на сторінках сайту. Ознайомтеся з ними, щоб визначитися з тим, яку модель купити.

ПІДБИРАЄМО ВИВІСКИ МАГАЗИНІВ І РЕМОНТУ ВЗУТТЯ ДЛЯ УСТАНОВКИ

 Вивіска магазину дитячого взуття повинна бути яскравою і барвистою. Тут використовується: банерна тканина, пластик, ПВХ, пінопласт. Конструкція може бути виконана із застосуванням світлових об'ємних букв. Усередині моделей монтуються неонові лампи або світлодіодні модулі. Часто це лайтбокси. Іноді виготовляються плоскі букви.

 Ремонт взуття оснащується вивіскою з тих же матеріалів, а також: кераміки, скла, композиту, каменю і дерева. Монтаж виконується в залежності від того, який це виріб: даховий або фасадний. 

Телефонуйте, і ми обговоримо всі тонкощі, оформляючи договір; підкажемо, який варіант Вам найбільш підійде і відповімо на всі питання по продукції!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: