UA|RU

Вивіска на магазин взуття

 

Вивіски магазинів взуття різноманітні. Якщо це торговельна мережа, то важливо дотримання корпоративної гами кольорів та символіки фірми. У тих випадках, коли це єдина точка, рекламні конструкції виготовляються в індивідуальному порядку. Тут розробляється унікальний дизайн, на основі якого здійснюється виробництво вивіски магазину дитячого або дорослого взуття.

Ми пропонуємо широкий асортимент реклами. У нас Ви можете замовити виготовлення вивіски ремонту взуття за бюджетною ціною. Фото виконаних робіт ми розмістили на сторінках сайту. Ознайомтеся з ними, щоб визначитися з тим, яку модель купити.

Підбираємо вивіски магазинів і ремонту взуття для установки

Вивіска магазину дитячого взуття повинна бути яскравою і барвистою. Тут використовується: банерна тканина, пластик, ПВХ, пінопласт. Конструкція може бути виконана із застосуванням світлових об'ємних букв. Усередині моделей монтуються неонові лампи або світлодіодні модулі. Часто це лайтбокси. Іноді виготовляються плоскі буквиРемонт взуття оснащується вивіскою з тих же матеріалів, а також: кераміки, скла, композиту, каменю і дерева. Монтаж виконується в залежності від того, який це виріб: даховий або фасадний.

Телефонуйте, і ми обговоримо всі тонкощі, оформляючи договір; підкажемо, який варіант Вам найбільш підійде і відповімо на всі питання по продукції!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto