Медичні вивіски

Вивіски, призначені для медичного закладу, вимагають особливого підходу до розробки рекламних конструкцій. Тут не місце грайливості і різнобарв'ю. Дотримання суворого, але в той же час, стильного дизайну - основа виробництва таких моделей. Конструкції можуть бути несвітлові і з підсвічуванням. У першому випадку ви заощадите на ціні, а в другому - отримаєте цілодобову рекламу з використанням неонових ламп або світлодіодних стрічок.

 Вивіска медичного центру може бути виконана у вигляді світлового короба, плоских або об'ємних літер, моделі з інкрустацією. З яких матеріалів замовити виготовлення, вирішувати Вам. Якщо Ви не впевнені у виборі того, що купити, телефонуйте для отримання попередньої консультації. Приклади медичних вивісок дивіться на фото.

ОСОБЛИВОСТІ ВИПУСКУ ВИВІСОК ДЛЯ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ, ЩО ВМОНТОВУЮТЬСЯ ЗСЕРЕДИНИ І ЗОВНІ

Ми займаємося і зовнішньою, і інтер'єрною рекламою. Основи для вивіски на медичний кабінет можуть відрізнятися від тих, що встановлюються на вулиці. Дахові чи фасадні конструкції повинні мати наступні характеристики: 
 

  • стійкість до різних проявів погоди, морозу та спеки;
  • тривалість експлуатації;  
  • стійкість до стирання і механічних впливів. 
    Найчастіше замовляють такі матеріали для виготовлення: пластик, банерну тканину, дерево, скло, метал. Рідше - камінь і кераміку. Чекаємо Ваших дзвінків.
Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: