UA|RU

Медичні вивіски

 

Вивіски, призначені для медичного закладу, вимагають особливого підходу до розробки рекламних конструкцій. Тут не місце грайливості і різнобарв'ю. Дотримання суворого, але в той же час, стильного дизайну - основа виробництва таких моделей. Конструкції можуть бути несвітлові і з підсвічуванням. У першому випадку ви заощадите на ціні, а в другому - отримаєте цілодобову рекламу з використанням неонових ламп або світлодіодних стрічок.

Вивіска медичного центру може бути виконана у вигляді світлового короба, плоских або об'ємних літер, моделі з інкрустацією. З яких матеріалів замовити виготовлення, вирішувати Вам. Якщо Ви не впевнені у виборі того, що купити, телефонуйте для отримання попередньої консультації. Приклади медичних вивісок дивіться на фото.

Особливості випуску вивісок для медичних установ, що вмонтовуються зсередини і зовні

Ми займаємося і зовнішньою, і інтер'єрною рекламою. Основи для вивіски на медичний кабінет можуть відрізнятися від тих, що встановлюються на вулиці. Дахові чи фасадні конструкції повинні мати наступні характеристики:

Найчастіше замовляють такі матеріали для виготовлення: пластик, банерну тканину, дерево, скло, метал. Рідше - камінь і кераміку. Чекаємо Ваших дзвінків.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto