Вивіска для магазину

Великий асортимент якісних вивісок для вашого магазину

НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
Вивіска для магазину

Зовнішнє оформлення магазину має важливе значення. Для того щоб значно збільшити продажі необхідно встановити красиву вивіску. Самостійно виготовити таку конструкцію неможливо. Для якісного виробу необхідно професійне обладнання та кваліфіковані співробітники. Де замовляти вивіску для магазину? У РВК «Артлайт» є все, що потрібно для виготовлення реклами будь-якого рівня складності.

Найпопулярніші варіанти вивісок на магазин

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
Об'ємні світлові вивіски
Це світлові об'ємні літери з акриловою лицевою частиною та алюмінієвою бічною стороною (40, 70, 100 мм) різних кольорів. Задня частина ПВХ 8 мм.
До 15 см
2 $/см
До 50 см
125 (250)$/м
Від 3 м
100 (200)$/м
Консольний світловий короб
Найчастіше круглої, але бувають і прямокутної форми. Монтуються на стовпах або стінах перпендикулярно до основного потоку пішоходів.
До 1 м
100 (300)$/м
1 - 3 м
125 (250)$/м
Від 3 м
100 (200)$/м
Акриловий лайтбокс
Рекламна вивіска прямокутної, круглої або довільної форми, лицева частина якої світлорозсіюючий акрил. Графіки - транслюцетна плівка Oracal. Світлодіодні модулі Rishang або SVP.
До 1 м
100 (300)$/м
1 - 3 м
125 (250)$/м
Від 3 м
100 (200)$/м
Композитний світловий короб
Рекламна вивіска прямокутної, круглої або довільної форми. Лицева частина якої світлорозсіюючий акрил. Графіки - транслюсцентна плівка Oracal. Світлодіодні модулі Rishang або SVP.
До 1 м.кв
250 $/м.кв
1-3 м.кв
225 $/м.кв
Від 3 м.кв
200 $/м.кв
Світлодіодна рухома стрічка
Світлодіодне табло білого, червоного, синього, зеленого, жовтого або RGB кольору, яке за допомогою LED світлодіодів програмовано транслює рекламно - інформаційні повідомлення.
До 0.5 м.кв
Від 520 $/м.кв
До 1 м.кв
Від 500 $/м.кв
Від 1 м.кв
Від 480 $/м.кв
LED Літери
Об'ємні літери з відкритими керованими SMART світлодіодами. Лицева сторона літери алюмінієвий фарбований композит. Бічна сторона - листовий фарбований алюміній.
До 15 см
від 4$/см
50 см
від 2$/см
На замовлення
від 2$/см
Медіавивіска
Повнокольорове світлодіодне електроне табло з можливістю відтворювати відео. Рекомендуємо LED табло кроком пікселя P6, P5, P4. Доставка, монтаж та склоналагодження. Перше програмування безкоштовно.
До 0.5 м.кв
Від 520 $/м.кв
До 1 м.кв
Від 500 $/м.кв
Від 1 м.кв
Від 480 $/м.кв
Інформаційна вивіска
Знак з плоского листового матеріалу (пластик, композит або акрил) розміщена на фасаді біля входу в установу або заклад. Може бути світловою та несвітловою.
До 1 м
100 $/м
1 - 3 м
75 $/м
Від 3 м
50 $/м
Банерна вивіска
Цей знак надрукований методом сольвентного або УФ друку на литій або ламінованій банерній тканині. Це бюджетна вивіска. Може монтуватися як з металокаркасом, так і без нього.
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см

Наші кейси "Вивіски для магазину" №1

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИВІСОК ДЛЯ МАГАЗИНІВ У РВК «АРТЛАЙТ»

 Ми займаємося виробництвом вивісок з режимом роботи, назвою і логотипом магазину, які представлені у вигляді зразків на фото. Тут Ви можете купити несвітлові конструкції, доступні кожному за ціною. Також ми пропонуємо оригінальні світлові вивіски на магазин. Що вибрати, вирішувати Вам. Кожен виріб має ряд переваг. Всі конструкції для зовнішньої реклами стійкі до вологи, перепадів температури і променів яскравого сонця.

МАТЕРІАЛИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В ОФОРМЛЕННІ ВИВІСКИ МАГАЗИНУ

 Ми використовуємо в роботі безліч різних полотен: 

 • акрил;
 • скло; 
 • банерна тканина;
 • пластик; 
 • дерево; 
 • ПВХ; 
 • метал; 
 • камінь;
 •  кераміка тощо. 

Конструкції з цих матеріалів можуть бути виконані у вигляді плоских або об'ємних літер, моделі з інкрустацією, лайтбоксу. Підсвічування здійснюється зсередини і зовні. У першому випадку застосовуються світлодіодні елементи живлення. Особливо яскраве і барвисте світіння дають неонові лампи. І ті, і інші джерела світла споживають мало електроенергії. Поверхневе світло подається прожекторами, котрі монтуються поруч.

Наші кейси "Вивіски для магазину" №2

ВАРТІСТЬ ВИВІСКИ ДЛЯ МАГАЗИНУ

 Ціна на вироби формується з того, яка основа використовується і конструктивних особливостей. Мають значення обсяг роботи і розміри рекламної продукції. У загальну суму входять додаткові роботи по дизайну та встановлення конструкції.

МОНТАЖ, ДЕМОНТАЖ І ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАМІРІВ ДЛЯ ВИВІСКИ МАГАЗИНУ

 Монтаж вивіски може бути як даховий, так і на фасад магазину, в залежності від архітектурних особливостей будови і вимог до рекламної продукції. Також ми виконуємо демонтаж старих конструкцій. Перед замовленням важливо зробити правильні заміри місця установки. Якщо Ви не можете здійснити це своїми силами, викличте майстра по вимірах в нашій компанії. 

Доставимо вивіску для магазину в будь-який куточок України. Чекаємо Ваших повідомлень в чат і дзвінків.

Запитання / Відповіді

 • Який термін виготовлення вивіски на магазин ?

  Термін виготовлення орієнтовно 3-7 робочих днів, залежності від завантаження виробництва.

 • Ви пропонуєте безкоштовний дизайн вивіски?

  Ми повинні отримувати оплату за вартість зразка, але вона може бути скомпенсована, якщо кількість вивісок які ви замовляєте буде достатньо велика.

 • Які умови доставки вивіски ?

  Ми працюємо по всій території України. Доставка готових виробів здійснюється службою доставки Нова пошта. Конструкція, яку отримує клієнт, готова до монтажу і укомплектована кріпильними елементами. Ви можете провести монтаж самостійно, або замовити в нашій компанії.

 • Яка гарантія вивіски на магазин ?

  Наша компанія надає гарантію на усю рекламну продукцію терміном від 12 місяців.

Відгуки наших клієнтів

Андрій

Андрій

16 березня 2023

Дуже вражений термінами, за 3 дні зробили таку чудову вивіску з паєток! Вже на 3 день я приїхав та забрав її, також ціна була дешевше аніж у конкурентів! Рекомендую!!!


Вивіска для магазину
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Вивіска для магазину", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти