UA|RU

Вивіска для магазину

 

Зовнішнє оформлення магазину має важливе значення. Для того щоб значно збільшити продажі необхідно встановити красиву вивіску. Самостійно виготовити таку конструкцію неможливо. Для якісного виробу необхідно професійне обладнання та кваліфіковані співробітники. Де замовляти вивіску для магазину? У РВК «Артлайт» є все, що потрібно для виготовлення реклами будь-якого рівня складності.

Різноманітність виготовлення вивісок для магазинів у РВК «Артлайт»

Ми займаємося виробництвом вивісок з режимом роботи, назвою і логотипом магазину, які представлені у вигляді зразків на фото. Тут Ви можете купити несвітлові конструкції, доступні кожному за ціною. Також ми пропонуємо оригінальні світлові вивіски на магазин. Що вибрати, вирішувати Вам. Кожен виріб має ряд переваг. Всі конструкції для зовнішньої реклами стійкі до вологи, перепадів температури і променів яскравого сонця.

Матеріали, що застосовуються в оформленні вивіски магазину

Ми використовуємо в роботі безліч різних полотен:

Конструкції з цих матеріалів можуть бути виконані у вигляді плоских або об'ємних літер, моделі з інкрустацією, лайтбоксу. Підсвічування здійснюється зсередини і зовні. У першому випадку застосовуються світлодіодні елементи живлення. Особливо яскраве і барвисте світіння дають неонові лампи. І ті, і інші джерела світла споживають мало електроенергії. Поверхневе світло подається прожекторами, котрі монтуються поруч.

Вартість вивіски для магазину

Ціна на вироби формується з того, яка основа використовується і конструктивних особливостей. Мають значення обсяг роботи і розміри рекламної продукції. У загальну суму входять додаткові роботи по дизайну та встановлення конструкції.

Монтаж, демонтаж і організація замірів для вивіски магазину

Монтаж вивіски може бути як даховий, так і на фасад магазину, в залежності від архітектурних особливостей будови і вимог до рекламної продукції. Також ми виконуємо демонтаж старих конструкцій. Перед замовленням важливо зробити правильні заміри місця установки. Якщо Ви не можете здійснити це своїми силами, викличте майстра по вимірах в нашій компанії.

Доставимо вивіску для магазину в будь-який куточок України. Чекаємо Ваших повідомлень в чат і дзвінків.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto