UA|RU

Вивіска для ресторану

 

Рекламні вивіски ресторанів - це показник успішності закладу. Якщо хочете привернути багато нових клієнтів і утримати постійних, потрібно замовити яскраву і креативну рекламу. Ресторани працюють до пізньої ночі, тому вивіску потрібно купити світлову. Найбільш приваблива конструкція - світлодинамічна. Також можна використовувати лайтбокс, модель з інкрустацією або об'ємні букви з внутрішнім світлодіодним або неоновим підсвічуванням.

Матеріали, що застосовуються на вивісках для кафе і ресторанів

Найбільш дешеві за ціною вироби з пінопласту і банерної основи. Найтриваліший термін експлуатації у вивісок для ресторанів, виробництво яких відбувається з каменю, кераміки і металу (алюміній, нержавіюча сталь, латунь, бронза і т.д.). Також в роботі можна використовувати композит, скло, акрил, пластик, ПВХ.

Установка реклами може бути дахова або фасадна. Для прийняття рішення, ознайомтеся з фото і картинками вивіски ресторанів, які зроблені нашими співробітниками, що працюють давно і успішно.

Крім виготовлення виконуємо заміри, монтаж і демонтаж конструкцій. Заповніть форму зворотного зв'язку, і ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей, консультування та оформлення замовлення. Доставимо замовлений Вами товар в будь-який куточок України.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto