Вивіска для ресторану

Рекламні вивіски ресторанів - це показник успішності закладу. Якщо хочете привернути багато нових клієнтів і утримати постійних, потрібно замовити яскраву і креативну рекламу. Ресторани працюють до пізньої ночі, тому вивіску потрібно купити світлову. Найбільш приваблива конструкція - світлодинамічна. Також можна використовувати лайтбокс, модель з інкрустацією або об'ємні букви з внутрішнім світлодіодним або неоновим підсвічуванням.

МАТЕРІАЛИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ НА ВИВІСКАХ ДЛЯ КАФЕ І РЕСТОРАНІВ

 Найбільш дешеві за ціною вироби з пінопласту і банерної основи. Найтриваліший термін експлуатації у вивісок для ресторанів, виробництво яких відбувається з каменю, кераміки і металу (алюміній, нержавіюча сталь, латунь, бронза і т.д.). Також в роботі можна використовувати композит, скло, акрил, пластик, ПВХ. 

Установка реклами може бути дахова або фасадна. Для прийняття рішення, ознайомтеся з фото і картинками вивіски ресторанів, які зроблені нашими співробітниками, що працюють давно і успішно. 

Крім виготовлення виконуємо заміри, монтаж і демонтаж конструкцій. Заповніть форму зворотного зв'язку, і ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей, консультування та оформлення замовлення. Доставимо замовлений Вами товар в будь-який куточок України.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: