UA|RU

Вивіска магазин одягу

 

Компанія «Артлайт» виготовляє красиві вивіски магазинів одягу на власному виробництві за привабливими цінами більше 10 років. За цей час ми накопичили чималий досвід у випуску світлової і несвітлової реклами з різноманітних матеріалів. Щоб замовити у нас той чи інший виріб не треба витрачати час і сили. Від Вас потрібно тільки бажання. Ви можете купити вивіски чоловічого, жіночого або дитячого одягу, зроблені на зразок тих, що Ви бачите на фото. Також наші фахівці, виходячи з Ваших побажань, можуть розробити індивідуальний дизайн.

Особливості виробництва вивісок магазинів жіночого, чоловічого та дитячого одягу

Вивіска магазину жіночого одягу відрізняється елегантністю і вишуканістю. Тут важливо крім найменування фірми додати привабливе зображення. Економною і практичною в плані заміни в разі потреби, є банерна тканина. Таким чином в будь-який момент Ви можете змінити застарілу інформацію про акції та знижки на нову.

Якщо у Вас є магазин модного чоловічого одягу, то вивіска повинна бути стильною. В такому випадку можна  використовувати об'ємні букви, лайтбокс і рекламу з інкрустацією. Використовуються як дахові конструкції, так і фасадні. Солідність надають такі основи, як: камінь, метал, кераміка. На склі також можна барвисто подати рекламний текст.

Для вивісок магазинів дитячого одягу прийнятна ігристість і яскравість. Тут часто використовується пінопласт, пластик і банер. Будь-які зазначені матеріали необов'язково використовуються так, як описано. Завжди є можливість вибору і «польоту» фантазії.

Телефонуйте, і ми виготовимо таку рекламну конструкцію, про яку Ви навіть не мріяли!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto