Вивіска магазину пива

Вивіска пива, що продається на розлив і в роздріб, створюється, насамперед, для зростання продажів. На виробництві РВК «Артлайт» випускаються рекламні конструкції самих різних видів і форм. Щоб замовити найбільш підходящий варіант, ознайомтеся з розміщеними фото вивісок розливного пива, встановлених нашими фахівцями.

РЕКЛАМНІ ВИВІСКИ ПИВНИХ МАГАЗИНІВ І БАРІВ, ЩО ВИПУСКАЮТЬСЯ РВК «АРТЛАЙТ»

 Найбільш ефективні для залучення клієнтів є світлові конструкціі. Це - вивіска пиво світлодіодна або неонова, виконана у вигляді лайтбоксу або об'ємних літер. Дуже цікаво виглядає модель з інкрустацією. Можлива дахова або фасадна установка. 

Якщо Ви хочете купити економічний варіант, то підійдуть моделі несвітлові. Бюджетна ціна у таких матеріалів вивіски магазину розливного пива, як: пінопласт, банер, оргскло і пластик. Перевага банерної тканини в тому, що тут можна розміщувати інформацію про акції та знижки масштабно. Таку рекламу видно здалеку і міняти її можна так часто, як це необхідно. 

Більш дорогі, але в той же час, довговічні основи для реклами, це: камінь, кераміка або метал. Їх можна висвітлити прожекторами зверху. Для отримання кваліфікованої консультації та оформлення покупки відішліть нам свої дані через форму зворотного дзвінка.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: