UA|RU

Вивіска магазину пива

 

Вивіска пива, що продається на розлив і в роздріб, створюється, насамперед, для зростання продажів. На виробництві РВК «Артлайт» випускаються рекламні конструкції самих різних видів і форм. Щоб замовити найбільш підходящий варіант, ознайомтеся з розміщеними фото вивісок розливного пива, встановлених нашими фахівцями.

Рекламні вивіски пивних магазинів  і барів, що випускаються РВК «Артлайт»

Найбільш ефективні для залучення клієнтів є світлові конструкціі. Це - вивіска пиво світлодіодна або неонова, виконана у вигляді лайтбоксу або об'ємних літер. Дуже цікаво виглядає модель з інкрустацією. Можлива дахова або фасадна установка.

Якщо Ви хочете купити економічний варіант, то підійдуть моделі несвітлові. Бюджетна ціна у таких матеріалів вивіски магазину розливного пива, як: пінопласт, банер, оргскло і пластик. Перевага банерної тканини в тому, що тут можна розміщувати інформацію про акції та знижки масштабно. Таку рекламу видно здалеку і міняти її можна так часто, як це необхідно.

Більш дорогі, але в той же час, довговічні основи для реклами, це: камінь, кераміка або метал. Їх можна висвітлити прожекторами зверху. Для отримання кваліфікованої консультації та оформлення покупки відішліть нам свої дані через форму зворотного дзвінка.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto