UA|RU

Вивіска для кафе

 

Зовнішня вивіска для кафе, ресторанів, їдалень, барів і пекарень має важливе значення в збільшенні прибутку бізнесу. Широкий вибір рекламної продукції, що виготовляється на виробництві РВК «Артлайт» дозволяє купити тут таку конструкцію, яка виконає заявлені функції на вищому рівні. Є можливість замовити вивіски з меню і режимом роботи кафе за прийнятною ціною.

Бюджетний варіант виконання реклами - несвітлові конструкції. У цьому випадку Ви платите один раз за такі послуги, як:

Якщо у Вас є власні ескізи і зняті розміри місця установки, то ці пункти не оплачуються. Для того, щоб реклама працювала більш результативно і цілодобово, рекомендуємо замовити світлові вивіски кафе і ресторанів. У цьому випадку Ви будете оплачувати електроенергію, яка споживається елементами живлення. Витрата енергії мінімальна. Різні варіанти виготовлених вивісок кафе дивіться на фото.

Несвітлові рекламні вивіски для кафе з різними шрифтами

Рекламні конструкції виготовляються з таких матеріалів, як:

Основи в списку розташовані по зростанню вартості. Звичайно, в ціні має значення не тільки те, що використовувалося в роботі, але і їх загальна кількість. Реклама вивіски кафе може бути виконана не тільки у вигляді полотна, але і об'ємних або плоских букв. Ми використовуємо різноманітні шрифти для текстів. Монтаж можливий як фасадний, так і даховий.

Світлові вивіски кафе з оригінальним дизайном

Будь-які конструкції можуть бути виконані як з підсвічуванням, так і без. Різниця може бути лише в тому, як подається світло: зсередини або ззовні. Наприклад, металеві вивіски для кафе подсвічуються за допомогою прожекторів, спрямованих на текст реклами. Таким же чином висвітлюються вироби з кераміки, каменю і пінопласту.

Оригінально виглядають кафе з неоновими і світлодіодними вивісками, де світло подається зсередини. Тут використовуються лампи, стрічки і модулі. Дуже красиво виглядають моделі з інкрустацією. Також популярні світлові короби - лайтбокси.

Який варіант конкретно буде найбільш продуктивно працювати у Вашому випадку, підкажуть наші менеджери, якщо Вам складно визначитися самостійно. Пишіть в онлайн-чат або телефонуйте!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto