Вивіска для кафе

Виготовлення вивісок для кафе будь-якої складності.

НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
Вивіска для кафе

Зовнішня вивіска для кафе, ресторанів, їдалень, барів і пекарень має важливе значення в збільшенні прибутку бізнесу. Широкий вибір рекламної продукції, що виготовляється на виробництві РВК «Артлайт» дозволяє купити тут таку конструкцію, яка виконає заявлені функції на вищому рівні. Є можливість замовити вивіски з меню і режимом роботи кафе за прийнятною ціною.

Бюджетний варіант виконання реклами - несвітлові конструкції. У цьому випадку Ви платите один раз за такі послуги, як:

 • виміри;
 • дизайн;
 • виготовлення;
 • монтаж;
 • доставка продукції.

Якщо у Вас є власні ескізи і зняті розміри місця установки, то ці пункти не оплачуються. Для того, щоб реклама працювала більш результативно і цілодобово, рекомендуємо замовити світлові вивіски кафе і ресторанів. У цьому випадку Ви будете оплачувати електроенергію, яка споживається елементами живлення. Витрата енергії мінімальна. Різні варіанти виготовлених вивісок кафе дивіться на фото.

Види вивісок для кафе

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
Об'ємні світлові літери
Дуже акуратні та точні, мають професійний вигляд. Виготовлені на автоматизованій ЧПУ лінії. Лицева частина акрил, бічна алюмінієва полоса. Світлотехніка Rishang або ELF.
До 15 см
2 $/см
До 50 см
1 $/см
На замовлення
Від 1 $/см
Літери з контражурною підсвіткою
Вивіски з контражурним підсвічуванням складаються з букв задня частина яких світиться. Лицева частина композит, бічна частина - фарбована алюмінієва полоса. Задня частина - акрил.
До 15 см
2.5 $/см
До 50 см
1.25 $/см
На замовлення
Від 1.25 $/см
Світловий короб (Лайтбокс)
Знак прямокутної, круглої абоовальної форми, лицева частина якого виготовляється з акрилу і підсвічується світлодіодами Rishang або SVP. Графіка передньої частини вивіски виготовлена з світлорозсіюючої плівки ORACAL.
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
Вивіски в стилі LOFT
Як правило це металеві знаки можуть бути з контражурним підсвічуванням або підсвічуваним металевого листа через прорізану графіку. Дизайн, доставка, монтаж при потребі.
Від 30 до 50 см
4(8) $/см
Від 50 до 90 см
2(4) $/см
На замовлення
Від 2(4) $/см
Консольний двосторонній короб
Круглий, прямокутний або овальна двостороння вивіска, яка монтується на стовп або стіну перпендикулярно потоку пішоходів, може бути світлова або несвітлова. При потребі монтаж
До 1 м
100 (300)$/м
1 - 3 м
125 (250)$/м
Від 3 м
100 (200)$/м
Неонові вивіски
Світлові знаки виготовлені з неонової трубки різного кольору 10, 12, 15 або 18 мм. Можуть бути на прозорій або непрозорій основі, а також без основи. Дизайн доставки, монтаж при потребі.
До 1 м
100 $/м
1 - 3 м
50 $/м
Від 3 м
40 $/м
Вивіски з холодного неону
На прозорій або непрозорій основі, на металевій сітці. Основа повідомлення вивіски виготовляється з гнучкого світлодіодного LED неону. Також можливе виготовлення основи під flex неон по формі напису за допомогою 3D принтеру.
До 1 м
50 $/м
1 - 3 м
30 $/м
Від 3 м
25 $/м
Вивіски з металу
Цей тип знаків виготовляється з листового металу з прорізами, або об'ємними елементами. Також можуть бути з підсвічуванням та без нього. Доставка, монтаж, гарантія.
Від 30 до 50 см
3.5 $/см
Від 50 до 90 см
1.75 $/см
Від 90 см
Від 1.75 $/см
Інформаційна вивіска
Наш варіант це плоска вивіска, в деяких випадках з об'ємними елементами, з композиту, акрилу, ПВХ, металу , дерева. Можуть бути з підсвіткою та без.
до 1 м
100 $/м
1 - 3 м
75 $/м
Від 3 м
50 $/м

НЕСВІТЛОВІ РЕКЛАМНІ ВИВІСКИ ДЛЯ КАФЕ З РІЗНИМИ ШРИФТАМИ

Рекламні конструкції виготовляються з таких матеріалів, як:

 • банерна тканина; 
 • пінопласт; 
 • пластик; 
 • ПВХ; 
 • оргскло; 
 • cкло;
 • композит; 
 • дерево; 
 • кераміка; 
 • метал; 
 • камінь.

Основи в списку розташовані по зростанню вартості. Звичайно, в ціні має значення не тільки те, що використовувалося в роботі, але і їх загальна кількість. Реклама вивіски кафе може бути виконана не тільки у вигляді полотна, але і об'ємних або плоских букв. Ми використовуємо різноманітні шрифти для текстів. Монтаж можливий як фасадний, так і даховий.

Наші кейси "Вивіски для кафе"

СВІТЛОВІ ВИВІСКИ КАФЕ З ОРИГІНАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ

Будь-які конструкції можуть бути виконані як з підсвічуванням, так і без. Різниця може бути лише в тому, як подається світло: зсередини або ззовні. Наприклад, металеві вивіски для кафе подсвічуються за допомогою прожекторів, спрямованих на текст реклами. Таким же чином висвітлюються вироби з кераміки, каменю і пінопласту.

Оригінально виглядають кафе з неоновими і світлодіодними вивісками, де світло подається зсередини. Тут використовуються лампи, стрічки і модулі. Дуже красиво виглядають моделі з інкрустацією. Також популярні світлові короби - лайтбокси.

Який варіант конкретно буде найбільш продуктивно працювати у Вашому випадку, підкажуть наші менеджери, якщо Вам складно визначитися самостійно. Пишіть в онлайн-чат або телефонуйте!

Відгуки наших клієнтів

Роман

Роман

23 березня 2023

Дякую Вам за такий чудовий виріб! Ретро літери вийшли на висоті. Замовляв через НП, все прийшло без проблем, якісно запакували! Вдячний менеджеру Юлі!


Вивіска для кафе
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Вивіска для кафе", з доставкою та монтажем по Україні

Запитання / Відповіді

 • Який термін служби вивіски?

  Термін наших вивісок 7-10 років.

 • У Вас власне виробництво ?

  Так, у нас власне виробництво. Ми пропонуємо Вам відвідати наш шоурум у місті Рівне. У нас є виставковий стенд, де ви зможете визначитися яка Вам вивіска потрібна.

 • Який термін доставки ?

  Термін доставлення орієнтовно 2-3 робочих днів, залежить від компанії Нова Пошта.

 • У вас можливо замовити монтаж вивіски ?

  Так, але це оплачується окремо.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти