Вивіска для готелю, мотелю, хостелів

Для готелю, хостелу і мотелю виготовляються різні вивіски, відповідні пропонованим послугам і рівню обслуговування кожного з цих закладів. Конструкції можуть бути як дахові, так і фасадні в усіх цих випадках. А матеріали і особливості виробництва можуть відрізнятися.

ВИВІСКА ГОТЕЛЮ - ЯСКРАВІСТЬ І ПРИВАБЛИВІСТЬ

Вивіска готелю - це обличчя готелю, що відображає те, що він може запропонувати. Для преміум-класу важливо, щоб реклама виблискувала і була видна здалеку. В цьому випадку краще замовити модель з інкрустацією або світлодинамічну. Солідно виглядає також реклама з каменю або металу. Різноманітні вивіски готелів показані на фото.

ВИВІСКА МОТЕЛЮ - РЕКЛАМА ЕКОНОМІЧНОГО ВИДУ ВІДПОЧИНКУ

 В цьому випадку встановлюють плоскі або об'ємні букви, як правило, з підсвічуванням. Це важливо для того, щоб люди з дороги і вдень, і вночі бачили, де зупинитися. У цьому випадку варто купити світлові рекламні вироби з неоновим або світлодіодним освітленням. Непогано виглядають лайтбокси та конструкції з: пластика, скла або дерева.

ВИВІСКА ХОСТЕЛУ - БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ РЕКЛАМИ

Якщо Ви бажаєте придбати рекламну модель за низькою ціною - замовте продукцію на основі банерної тканини або пінопласту. Представлені вище варіації теж підійдуть, якщо дозволяє бюджет. 

Для отримання більш детальної інформації та оформлення заявки на заміри, дизайн, виготовлення та монтаж - телефонуйте за одним з номерів телефону.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: