UA|RU

Вивіска для готелю, мотелю, хостелів

 

Для готелю, хостелу і мотелю виготовляються різні вивіски, відповідні пропонованим послугам і рівню обслуговування кожного з цих закладів. Конструкції можуть бути як дахові, так і фасадні в усіх цих випадках. А матеріали і особливості виробництва можуть відрізнятися.

Вивіска готелю - яскравість і привабливість

Вивіска готелю - це обличчя готелю, що відображає те, що він може запропонувати. Для преміум-класу важливо, щоб реклама виблискувала і була видна здалеку. В цьому випадку краще замовити модель з інкрустацією або світлодинамічну. Солідно виглядає також реклама з каменю або металу. Різноманітні вивіски готелів показані на фото.

Вивіска мотелю - реклама економічного виду відпочинку

В цьому випадку встановлюють плоскі або об'ємні букви, як правило, з підсвічуванням. Це важливо для того, щоб люди з дороги і вдень, і вночі бачили, де зупинитися. У цьому випадку варто купити світлові рекламні вироби з неоновим або світлодіодним освітленням. Непогано виглядають лайтбокси та конструкції з: пластика, скла або дерева.

Вивіска хостелу - бюджетний варіант реклами

Якщо Ви бажаєте придбати рекламну модель за низькою ціною - замовте продукцію на основі банерної тканини або пінопласту. Представлені вище варіації теж підійдуть, якщо дозволяє бюджет.

Для отримання більш детальної інформації та оформлення заявки на заміри, дизайн, виготовлення та монтаж - телефонуйте за одним з номерів телефону.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto