UA|RU

Вивіска продукти

 

Красиві вивіски магазинів з продажу продуктів за привабливою ціною замовити не складно. У РВК «Артлайт» широкий і різноманітний вибір рекламної продукції, що виготовляється на власному виробництві. Ми пропонуємо і світлові, і несвітлові вироби, виконані в різних стилях і формах. Яку купити вивіску для магазину продуктів? Подивіться картинки, вони допоможуть з вибором.

Конструктивні особливості вивіски продукти

Ми виробляємо і монтуємо дахові, фасадні конструкції. У першому випадку часто використовуються плоскі або об'ємні букви. Цю вивіску продуктів можна підсвічувати зсередини і зовні, в залежності від використовуваного матеріалу. Внутрішня підсвітка виконується найчастіше світлодіодними стрічками або модулями. Найбільш яскраво виглядають неонові лампи. Моделі, виконані у вигляді світлового короба, називають лайтбоксами. Зверху висвітлюються конструкції з металу, кераміки або каменю.

Вивіски магазинів із зображенням продуктів - це одна із видів реклами, котрі часо замовляються. Цей вид друкується на таких матеріалах, як:

Зателефонуйте нам або напишіть в онлайн-чат на сайті, щоб проконсультуватися по продукції та уточнити нюанси замовлення!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto