Обклеювання авто захисною плівкою

Всі автолюбителі не раз стикалися з такою проблемою, як відколи й подряпини на кузові машини, які з'являються від попадання гравію та іншого дрібного сміття. Як уберегти новий автомобіль від цих неприємних моментів? Вихід є - це обклеювання захисною плівкою.

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО БРОНЕПЛІВКОЮ ФАХІВЦЯМИ РВК «АРТЛАЙТ»

Співробітники компанії «Артлайт» втілюють мрії багатьох водіїв країни в життя. На нашому виробництві ми займаємося обклеюванням прозорою плівкою авто різних марок. По суті, це монтаж невидимою захисту. Колір лакофарбового покриття при цьому зберігається, як і нанесена аерографія. Тобто, зберігається дизайн в початковому вигляді.

Це досить клопітка робота, що складається з декількох етапів. Самостійно зробити обклеювання авто прозорою матовою плівкою дуже складно. Для цього потрібен певний досвід і знання, якими досконало володіють наші майстри. При такому підході експлуатація бронеплівкою досягає 7 років і більше. На обклеювання авто захисною плівкою ми даємо гарантію, протягом якої виправимо всі недоліки безкоштовно.

ЩО ПІДЛЯГАЄ ОБКЛЕЮВАННЮ БРОНЕПЛІВКОЮ

Забезпечується захист від подряпин і відколів, що наносяться такими речами і природними явищами, як:

  • Дощ, сніг, град.
  • Дрібний гравій.
  • Хімічні розчини, застосовувані взимку.
  • Гілки кущів і дерев і так далі.

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ЗАХИСНОЮ ПЛІВКОЮ: ЦІНИ

Вартість роботи - різна. Вона формується виходячи з обсягу і складності роботи. Враховується кількість і форми деталей кузова, на яку наноситься покриття. Уточнюйте ціну у наших менеджерів.

ЗАМОВИТИ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ЗАХИСНОЮ ПЛІВКОЮ В РВК «АРТЛАЙТ»

Щоб купити обклеювання бронеплівкою, зв'яжіться з нашими фахівцями за вказаним на сайті номером телефону. Також Ви можете скористатися функцією зворотного дзвінка. Після узгодження, до Вас виїде замірник, який визначить загальну вартість робіт, виходячи з Ваших побажань.

Відгуки наших клієнтів

Іван Войтович

Іван Войтович

18 березня 2019

Придбав машину і вирішив відразу замовити поклейку захисною плівкою деяких деталей. Хлопці молодці, все зробили ідеально за що їм дякую. А ще в цій фірмі адекватні ціни!


Обклеювання авто захисною плівкою
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Обклеювання авто захисною плівкою", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти