Обклеювання авто плівкою

Витрати мінімальні, результативність дуже висока!

НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Обклеювання авто плівкою

Обклеювання автотранспорту вініловою плівкою

Оформляєте свій автопарк рекламною вініловою плівкою?  Виберіть аплікації вініловими плівками (вирізані з суцільного аркуша вінілу), або використовуйте повнокольорову графіку, надруковану на самоклеючій плівці.

Що таке обклеювання автотранспорту самоклеючою плівкою?

Говорячи простою мовою, обклеювання автомобілів рекламною плівкою — це вінілові наклейки, нанесені на зовнішню частину транспортних засобів, щоб посилити  впізнаваність і підвищити помітність транспортних засобів, як рекламного, так і маркетингового каналу. Реклама на транспорті може бути виконана трьома різними способами, як описано нижче.

Що таке обклеювання автотранспорту самоклеючою плівкою?

Вінілові написи(літери)

Оформлення автопарку найчастіше – це аплікації вінілом для транспортних засобів. Цей спосіб оформлення  авто полягає в тому, що ваше повідомлення вирізається з однотонного вінілу. Повідомлення – це переважно текст, проста векторна графіка також підійде. Написи можуть бути виконані в більш ніж 30 кольорах, але не можуть містити друкованих фотографій або градієнтів. Аплікація попередньо маскується транспортною плівкою та наноситься на поверхню. Типове використання включає назву компанії, контактну інформацію та прості логотипи. Деколи бувають слогани та перелік товарів і послуг

Вінілові написи(літери)

Повнокольорова графіка

Кольорова графіка може містити як зображення, так і текст. Ваш дизайн реклами друкується на самоклеючому вінілі, який потім наноситься на поверхню вашого автомобіля. Оскільки він друкований, то не має тих самих обмежень, що й аплікація вінілом, і може мати будь-який колір, градієнт тощо. Більш складна графіка та логотипи для брендування авто є найпоширенішим використанням широкоформатного друку на плівці. Складну графіку надруковану повнокольором можна комбінувати з вініловими написами, щоб отримати оптимальний варіант.

Повнокольорова графіка

Оформлення автотранспорту + ефективна реклама

Завдяки обклеюванню автопарку плівкою ви не лише отримуєте автомобілі з професійним брендом, але й ефективний маркетинговий канал. Дослідження показують, що реклама на транспорті має неймовірно низьку вартість завдяки широкому охопленню(вартість одного контакту), а також має сильний вплив на запам’ятовуваність бренду та впізнаваність.

Аплікація транспорту вініловими плівками

Спеціальні вінілові літери із попередньо розставленими інтервалами, замасковані монтажною плівкою для легкого встановлення ідеально підходять для маркування ваших транспортних засобів. Починаючи від реєстраційних номерів і закінчуючи назвою вашої компанії та контактною інформацією. Скористайтеся нашими послугами встановлення, або встановіть окремі літери самостійно за лічені хвилини.

Аплікація транспорту вініловими плівками

Оформлення аплікацією вінілом пропонує необмежену кількість шрифтів і 39 кольорів. Написи вирізані з суцільного кольорового вінілу, а також можуть включати просту графіку від одного до трьох кольорів. Завантажені файли мають бути векторними, а дизайн не може містити градієнти, тіні чи інші друковані елементи.

Оформлення автотранспорту повнокольоровою графікою

Великий чи малий Ваш автопарк – ідеальний варіант забрендувати всі транспортні засоби вашої компанії. Надрукована повнокольорова графіка не має обмежень щодо кольорів, градієнтів чи інших друкованих елементів. Усі складові дизайн макету будуть розміщені на одному суцільному шматку матеріалу (графіка, розміри якої перевищують 150 сантиметрів, потребуватиме стикування), на відміну від вінілових написів, які складаються з окремих літер. За замовчуванням колір фону буде білим, але його можна надрукувати будь-яким кольором, який відповідає вашому бренду. Повнокольорову графіку також можна вирізати за формою, при необхідності. Друковані наліпки мають захисний ламінат, який робить їх водонепроникними та захищає від дрібних подряпин. Тому вони прослужать довгі роки.

Оформлення автотранспорту повнокольоровою графікою

Широкоформатний повнокольоровий друк на плівці є ідеальним рішенням для складних логотипів, великої повноформатної графіки на боках пофарбованих транспортних засобів. Якщо ви шукаєте варіанти як оформити велику площу автомобіля, повнокольорова графіка – це саме те, що вам потрібно.

Встановлення

Для оформлення великого автопарку ми рекомендуємо послуги професійного встановлення. Цю графіку може бути надзвичайно складно встановити, враховуючи розмір і поверхні використання.

Запитання / Відповіді

 • Чи пропонуєте ви кольори крім тих, що рекламуються на сайті?

  Це залежить від кольору, який вам потрібен. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вам потрібен колір, якого немає на нашому сайті, і ми перевіримо, чи це можливо.

 • Що робити, якщо я віддаю перевагу професійному монтажу?

  Ми пропонуємо професійне встановлення наклейок, якщо це Вам потрібно!

 • Чи потрібен догляд за наклейкою ?

  Так, будь яка наклейка потребую догляду. А, саме чищення та миття наклейки!

 • Який термін виготовлення?

  1-2 робочих дні.

 • Чи можу я змонтувати самостійно наліпку ?

  Так, ви можете встановити наклейку самостійно!

Відгуки наших клієнтів

Василь

Василь

16 лютого 2023

Доброго дня, замовив обклеювання авто різних типів від легкового до вантажного, впоралися чудово, протягом тижня компанія Арт Лайт, повинна ще обклеїти декілька автомобілів вініловими наклейками! Раджу дану компанію.
Василь

Василь

13 лютого 2023

Дякую Вам за брендування авто. Швидко та якісно - це про компанію Арт Лайт! Ви найкращі!
Андрій Романюк

Андрій Романюк

16 червня 2017

Нанести рекламу на авто мені порадив консультант РВК "Артлайт". Оформивши оперативно замовлення та проплативши 70% авансу - почали працювати над макетом. На наступний день отримав на електронну пошту лист з файлом макету для затвердження. Після внесення кількох незначних поправок макет я погодив.
Обклеювання авто рекламою
9.7 з 10 базується на 3 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Обклеювання авто рекламою", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти