Обклеювання авто поліуретановою плівкою

Один з надійних і ефективних способів збереження привабливості зовнішнього вигляду транспорту - обклеювання автомашини поліуретановою плівкою. Таким методом можна не тільки залишити в незмінному стані нового забарвлення авто, а й кардинально змінити колір, а також нанести оригінальні малюнки та рекламні тексти.

Популярне в наш час обклеювання поліуретановою антигравійною плівкою. Матеріал зберігає основне покриття від дрібних подряпин, що виникають при попаданні щебеню, гілок дерев і чагарників та інших «неприємностей» на дорогах міст і області. В такому «обмундируванні» можна сміливо вирушати в дорогу по пересіченій місцевості. Завзяті мисливці і рибалки часто замовляють цей вид оформлення.

ОБКЛЕЮВАННЯ ПОЛІУРЕТАНОВОЮ ПЛІВКОЮ АВТОМОБІЛЯ В РВК «АРТЛАЙТ»

Матеріал закуповується у провідних виробників, а монтаж здійснюється силами наших досвідчених співробітників. Якщо Ви не знаєте, що вибрати або хочете нанести унікальне зображення на кузов авто, зверніться до наших майстрів, які розроблять індивідуальний дизайн, і надрукують за допомогою спеціальних широкоформатних принтерів на власному виробництві . Виготовлення не займає багато часу.

Ми займаємося не тільки повним оформленням різних видів транспорту, але і частковим. Ви можете замовити окремо поклейку елементів кузова авто поліуретановою плівкою. Завдяки міцності матеріалу, ефективно захищаються ті місця, які найбільш схильні до частого впливу зовнішніх факторів.

ОБКЛЕЮВАННЯ ПОЛІУРЕТАНОВОЮ ПЛІВКОЮ ДЕТАЛЕЙ АВТО

Часткове прикрашення автомашини використовують як в профілактичних цілях, так і після заміни деяких деталей кузова. Ви можете купити обклеювання капота поліуретановою плівкою. Оригінально виглядають різноманітні зображення на цій рівній поверхні. Наші фахівці надрукують будь-який малюнок за Вашим бажанням. Також є можливість прикрасити глянсовою і матовою основою одного тону.

ОБКЛЕЮВАННЯ ПОЛІУРЕТАНОВОЮ ПЛІВКОЮ ДЕТАЛЕЙ АВТО

Обклеювання бампера поліуретановою плівкою вигідно підкреслить цю деталь автомашини і збереже його в початковому вигляді. Ви можете підібрати колір матеріалу відповідно до основного лакофарбового покриттям або яскраво виділити цей елемент автомобіля в дещо іншій кольоровій гамі.

Для обклеювання фар поліуретановою плівкою краще вибрати прозору основу. Світло ламп в цьому випадку не буде спотворене. Одночасно з цим скло буде надійно захищене від попадання гравію та іншого дорожнього сміття.

ВАРТІСТЬ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ПОЛІУРЕТАНОВОЮ ПЛІВКОЮ

Купити обклеювання машини поліуретановою плівкою можливо за різними цінами, залежно від таких складових, як:

  • площа покриття; 
  • додаткове нанесення малюнка на поверхню полотна; 
  • вибір матеріалу; 
  • складність проведення монтажних робіт.

Замовити обклеювання авто поліуретановою плівкою - не складно. Просто скористайтеся кнопкою зворотного дзвінка або наберіть наш номер телефону самостійно. Чекаємо Ваших заявок цілодобово і звернень в робочий час, вказаний на сайті.

Відгуки наших клієнтів

Літвінчук Валентин

Літвінчук Валентин

15 серпня 2022

З метою уникнення подряпин та різного роду пошкоджень від проїзду лісом вирішили поклеїти бампер та інші деталі авто поліуритановою прозорою плівкою. За цією послугою звернулись до поклейщиків з "Артлайт". Все зроблено суперово! Ціна доступна


Обклеювання авто поліуретановою плівкою
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Обклеювання авто поліуретановою плівкою", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти