Обклеювання плівкою хром, металік, дзеркальна

Обклеювання плівкою під хром останнім часом знайшло величезну популярність. Цей матеріал використовують для реклами, а також дуже часто на вулицях міст нашої країни можна зустріти автомобілі, прикрашені ним. РВК «Артрлайт» займається такими роботами якісно і швидко.

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ДЗЕРКАЛЬНОЮ ПЛІВКОЮ

Обклеювання скла дзеркальною плівкою дозволяє добре бачити те, що відбувається зовні салону, при цьому не видно те, що знаходиться всередині. Якщо Ви не хочете, щоб в Ваш автомобіль зазирали сторонні, то такий варіант оформлення оптимальний. Обклеювання вікон дзеркальною плівкою також додатково обмежує проникнення яскравого сонячного світла, тому в салоні прохолодно навіть тоді, коли на вулиці спека.

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ДЗЕРКАЛЬНОЮ ПЛІВКОЮ

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ПЛІВКОЮ ХРОМ: ЦІНА

Вартість нанесення залежить від того, який матеріал Ви вибрали, а також від площі і складності покриття. Подробиці уточнюйте у наших менеджерів. В кожному окремому випадку ціна індивідуальна.

КУПИТИ ОБКЛЕЮВАННЯ ХРОМ ПЛІВКОЮ

Щоб замовити цю послугу, зателефонуйте нам або натисніть на кнопку для здійснення дзвінка Вам. В цьому випадку впишіть своє ім'я та номер телефону для зв'язку з Вами. Наш фахівець зв'яжеться протягом декількох секунд в робочий день. Якщо Ви залишите заявку у вихідний, то в найближчий можливий час.

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ПЛІВКОЮ ХРОМ В РВК «АРТЛАЙТ»

Ми робимо обклеювання авто плівкою хром на власному виробництві. Монтаж відбувається безпосередньо на автомобілі. В результаті обклеювання деталей плівкою хром виходить унікальний дизайн, що виділяє автомобіль із загального потоку. Таку машину складно не помітити. Якщо Ви хочете, щоб Ваше авто було оформлене в унікальному стилі, замовте той колір, який найбільше подобається. Варіантів виготовлення кілька. Ознайомтеся з найбільш популярними.

ОБКЛЕЮВАННЯ МАШИНИ ПЛІВКОЮ ХРОМ: РІЗНОВИДИ

Поверхня після оформлення може бути глянцевою і матовою, в залежності від того, який матеріал для нанесення обраний. Також у нас представлений великий асортимент кольорової гами. Обклеювання матовою хром плівкою замовляють ті автолюбителі, які не люблять блиск. Любителі яскравих і соковитих фарб, які грають в променях сонця, вважають за краще глянець.

Найчастіше автовласники вважають за краще такі варіанти виконання як обклеювання металік. Тут також Ви можете підібрати на свій смак такі кольори, як:

  • чорний; 
  • червоний; 
  • зелений; 
  • золотий і інші.

Обклеювання машини плівкою «чорний хром» подобається водіям автомобілів представницького класу. Це суворий стиль, але в той же час яскравий. Такі авто значно відрізняються від тих, які пофарбовані на заводі. Обклеювання дзеркальною плівкою підходить для тих, хто любить, щоб на поверхні відбивався навколишній світ. Крім того, є ще ряд переваг такого виду нанесення.

Заголовок
Заголовок
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти