UA|RU

Обклеювання салону авто плівкою

 

Щоб зберегти в незмінному вигляді нові елементи всередині автомашини або прикрасити ті, які втратили зовнішній лиск - обклеювання салону плівкою - найкращий вихід. Цей напрямок недарма отримав таке розповсюдження останнім часом. Зараз безліч різних варіантів забарвлень, які можуть видозмінити вигляд пластика до невпізнання.

Обклеювання салону автомобіля можливо зробити як повністю, так і подетально. Якщо Ви хочете виділити на загальному тлі якийсь певний елемент, замовте послугу оформлення саме на нього.

Обклеювання деталей салону машини плівкою РВК «Артлайт»


Один з найбільш часто використовуваних варіантів - обклеювання деталей салону плівкою. Найчастіше в цьому випадку застосовують вініловий матеріал. Це недорого, але при цьому виглядає дуже гідно. Оформити можна все, що захочете і в тому кольорі, який Вам найбільше підходить.

Хтось вважає за краще обклеювання салону під дерево, а комусь більше подобається модний в наші дні карбон. Це такі відтінки, які навіть бюджетного автомобіль змінюють до рівня преміум класса. З повним асортиментом відтінків Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Тут Ви знайдете оптимальне поєднання високої якості при низькій ціні. Таке відповідність ми пропонуємо тому, що закуповуємо матеріали тільки у перевірених часом постачальників і маємо власне виробництво для виготовлення індивідуальних замовлень.

Крім обклеювання елементів салону вже готовою плівкою ми можемо надрукувати на поверхні будь-який текст або малюнок за Вашим бажанням. Якщо немає готового ескізу на зображення, але є бажання, ми розробимо унікальний дизайн.

Ви можете тут купити вподобану плівку і самостійно обклеїти салон автомашини. Однак такий підхід вимагає певних знань, умінь і застосування спеціального обладнання. Якщо у Вас є все перераховане, сміливо беріться за самостійне проведення роботи. Якщо Ви сумніваєтеся в своїх силах і можливостях, то краще замовити обклеювання салону машини силами наших майстрів. Ми дамо Вам гарантію на всі види замовлених у нас послуг.

Переваги обклеювання плівкою елементів салону

Перевага такого оформлення полягає в тому, що його можна поміняти в будь-який зручний час на інший тон і колір. Обклеювання деталей салону вінілом має хорошу вигоду в ціні в порівнянні з аналогічними матеріалами на іншій основі. Основа тримається на тому місці, де був проведений монтаж до 5 років.

Обклеювання пластику салону автомобіля плівкою крім естетичної цінності несе в собі і захисну функцію поверхні від дрібних подряпин, а також приховує під собою невеликі дефекти. Таке оформлення не вимагає особливого догляду і придбання специфічних засобів очищення поверхонь.

Вартість обклеювання салону авто

Ціна обклеювання салону вініловою плівкою залежить від того, який відтінок ви оберете, а також від того, яка кількість матеріалу буде використана в роботі. Також враховується складність нанесення. Подробиці дізнавайтеся за телефонами, вказаними на нашому порталі.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto