Обклеювання салону авто плівкою

Щоб зберегти в незмінному вигляді нові елементи всередині автомашини або прикрасити ті, які втратили зовнішній лиск - обклеювання салону плівкою - найкращий вихід. Цей напрямок недарма отримав таке розповсюдження останнім часом. Зараз безліч різних варіантів забарвлень, які можуть видозмінити вигляд пластика до невпізнання.

Обклеювання салону автомобіля можливо зробити як повністю, так і подетально. Якщо Ви хочете виділити на загальному тлі якийсь певний елемент, замовте послугу оформлення саме на нього.

ПЕРЕВАГИ ОБКЛЕЮВАННЯ ПЛІВКОЮ ЕЛЕМЕНТІВ САЛОНУ

Перевага такого оформлення полягає в тому, що його можна поміняти в будь-який зручний час на інший тон і колір. Обклеювання деталей салону вінілом має хорошу вигоду в ціні в порівнянні з аналогічними матеріалами на іншій основі. Основа тримається на тому місці, де був проведений монтаж до 5 років.

Обклеювання пластику салону автомобіля плівкою крім естетичної цінності несе в собі і захисну функцію поверхні від дрібних подряпин, а також приховує під собою невеликі дефекти. Таке оформлення не вимагає особливого догляду і придбання специфічних засобів очищення поверхонь.

ПЕРЕВАГИ ОБКЛЕЮВАННЯ ПЛІВКОЮ ЕЛЕМЕНТІВ САЛОНУ

ВАРТІСТЬ ОБКЛЕЮВАННЯ САЛОНУ АВТО

Ціна обклеювання салону вініловою плівкою залежить від того, який відтінок ви оберете, а також від того, яка кількість матеріалу буде використана в роботі. Також враховується складність нанесення. Подробиці дізнавайтеся за телефонами, вказаними на нашому порталі.

ОБКЛЕЮВАННЯ ДЕТАЛЕЙ САЛОНУ МАШИНИ ПЛІВКОЮ РВК «АРТЛАЙТ»

Один з найбільш часто використовуваних варіантів - обклеювання деталей салону плівкою. Найчастіше в цьому випадку застосовують вініловий матеріал. Це недорого, але при цьому виглядає дуже гідно. Оформити можна все, що захочете і в тому кольорі, який Вам найбільше підходить.

Хтось вважає за краще обклеювання салону під дерево, а комусь більше подобається модний в наші дні карбон. Це такі відтінки, які навіть бюджетного автомобіль змінюють до рівня преміум класса. З повним асортиментом відтінків Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Тут Ви знайдете оптимальне поєднання високої якості при низькій ціні. Таке відповідність ми пропонуємо тому, що закуповуємо матеріали тільки у перевірених часом постачальників і маємо власне виробництво для виготовлення індивідуальних замовлень.

Крім обклеювання елементів салону вже готовою плівкою ми можемо надрукувати на поверхні будь-який текст або малюнок за Вашим бажанням. Якщо немає готового ескізу на зображення, але є бажання, ми розробимо унікальний дизайн.

Ви можете тут купити вподобану плівку і самостійно обклеїти салон автомашини. Однак такий підхід вимагає певних знань, умінь і застосування спеціального обладнання. Якщо у Вас є все перераховане, сміливо беріться за самостійне проведення роботи. Якщо Ви сумніваєтеся в своїх силах і можливостях, то краще замовити обклеювання салону машини силами наших майстрів. Ми дамо Вам гарантію на всі види замовлених у нас послуг.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти