Обклеювання чорною матовою плівкою

Автотюнинг - цілий напрям яким захоплюються люди по всьому світу. Кожен може перетворити свій автомобіль в шедевр авто-моди. На дорогах міста зустрічаються чимало дизайнерських машин. Одним з, привертаючих увагу, варіантів є обклеювання авто чорною матовою плівкою. Особливо часто власники транспорту проводять обклеювання даху чорною плівкою. Рівна поверхня, ідеальна гладкість, краса і при цьому стриманість - в чорному покритті поєднується стиль і смак.

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

РВК «Артлайт» пропонує послуги з обклеювання машини чорною плівкою, прозорою матовою плівкою, елементів кузова - молдингів, стекол, бамперів і ін. Ціна роботи залежить від виду матеріалу, площі нанесення.

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

Міняйте вигляд автомобіля за допомогою обклеювання даху авто чорною глянсовою плівкою і насолоджуйтеся його зовнішнім виглядом!

ВАРІАНТИ ОБКЛЕЮВАННЯ

Дах машини може бути обклеєний глянсовою або матовою чорною плівкою. Це створює ефект панорамного даху і перетворює екстер'єр. До цього рішення можна додати графічні елементи на різні деталі авто (фари, дверцята ручок, капот). Дизайн в єдиному стилі додасть автомобілю характер і зробить його унікальним екземпляром. Повне покриття автомобіля чорною матовою плівкою - послуга, яка часто використовується.

Різновиди прикриття:

  • глянсове; 
  • матове; 
  • хромоване.

ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛУ

Щоб провести повне обклеювання авто матовою плівкою, необхідно дотриматись безлічі технічних нюансів:

  • підготувати поверхню; 
  • забезпечити належну температуру в приміщенні; 
  • демонтувати дрібні відкріпні деталі кузова (ручки, дзеркала та ін.).

Демонтаж деталей обов'язкова умова професійної роботи, якою часто, на жаль, нехтують. Вирізати полотно навколо деталей - значить створювати неакуратний вид транспорту. При монтажі майстри стежать за виникненням бульбашок повітря і заломів, щоб негайно їх виправити. Провести ці процеси самостійно дуже складно, тому краще звернутися до професіоналів.

СТРОК СЛУЖБИ

Покриття має відмінні експлуатаційні характеристики:

  • Зносостійкість. 
  • Стійкість кольору до прямих сонячних променів. 
  • Міцне з'єднання з поверхнею. 
  • Стійкість до перепадів температури і опадів.

Термін служби покриття від 3 до 5 років, за умови правильного нанесення. Матеріал легко демонтується з кузова, не залишаючи слідів.

Відгуки наших клієнтів

Євген Блінов

Євген Блінов

18 лютого 2020

Вже не вперше замовляю послуги у цій фірмі. Поклейка авто у них на вищому рівні. Рекомендую!


Обклеювання чорною матовою плівкою
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Обклеювання чорною матовою плівкою", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти