Повне обклеювання автомобіля

Повне обклеювання автомобіля захищає кузов від дрібних подряпин. Це не тільки практичне, але і оригінальне оформлення кузова. Такий транспорт виділяється яскраво в загальному потоці. У нашій компанії представлений широкий спектр кольорової палітри. Обклеювання кузова авто плівками можливе в різному дизайні, в залежності від того, якому кольору Ви віддаєте перевагу.

ПОВНЕ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ПЛІВКОЮ В РВК «АРТЛАЙТ»

Маючи власне виробництво, в нашому розпорядженні є все, що необхідно для проведення якісного монтажу оформлення машини. Тюнінг обклеювання - заняття трудомістке і має ряд особливостей, з якими без певних навичок і інструментів самому не впоратися. Не економте, зверніться до професіоналів. Наші співробітники реалізують обраний Вами дизайн.

ПОВНЕ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ПЛІВКОЮ В РВК «АРТЛАЙТ»

Обклеювання кузова плівкою здійснюється наступним чином:

  • Підготовка поверхонь до майбутніх робіт. 
  • Демонтаж деталей, якщо потрібно. 
  • Просушка. 
  • Обезжирення. 
  • Замір. 
  • Вирізування плівки за розмірами. 
  • Обережне нанесення матеріалу таким чином, щоб не залишилося бульбашок. 
  • Приклеювання кордонів. 
  • Нагрівання спеціальним феном для цілковитого прилипання.

Кожна деталь наклеюєься окремо і ретельно. В результаті автомобіль виглядає так, як ніби він забарвлений яскравою блискучою або матовою фарбою. Таке покриття тримається кілька років. На кожне повне обклеювання авто ми даємо гарантію, протягом якої робимо заміну абсолютно безкоштовно. Винятком є ​​недотримання правил експлуатації.

ПОВНЕ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ПЛІВКОЮ: ЦІНА

Залежно від площі покриття і складності монтажу формується загальна вартість. Також важливе значення має матеріал, який представлений у нас в широкому асортименті і за різною ціною. Після того, як Ви визначитеся з тим, яку плівку виберете, ми порахуємо, у скільки обійдеться оформлення машини. При виникненні будь-яких питань по роботі зателефонуйте менеджерам нашої компанії. Вони підберуть оптимальний для Вас варіант і дадуть відповідь на всі питання по використовуваних матеріалах і технології нанесення.

ПОВНЕ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ПЛІВКОЮ: ЦІНА

ЗАМОВИТИ ОБКЛЕЮВАННЯ КУЗОВА АВТО В РВК «АРТЛАЙТ»

Замовити повне обклеювання автомобіля Ви можете, зателефонувавши нам для заповнення заявки. Також можливе використання кнопки зворотного зв'язку. Натисніть її і заповніть рядки своїми контактними даними. Менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Зверніть увагу на те, що сайт працює цілодобово, а наші співробітники тільки в робочі дні та години

Відгуки наших клієнтів

Сергій Петрук

Сергій Петрук

14 лютого 2020

Дякую компанії "Артлайт" за новий автомобіль! Довго думав фарбувати чи клеїти плівку. Але отримавши вичерпну інформацію від операторів "Артлайт" про переваги та цінову політику - вирішив домовитись про повну поклейку авто. І не помилився! Маю те, на що й очікував!


Повне обклеювання автомобіля
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Повне обклеювання автомобіля", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти