Обклеювання плівкою карбон

Обклеювання автомобіля карбоном стає популярнішим з кожним днем. Однак, дозволити собі обробку справжнім матеріалом може далеко не кожен, та й найчастіше в цьому немає необхідності. Найкращим виходом відповідно «ціна-якість-краса» є обклеювання авто плівкою під карбон. Це і естетично, і економічно як для машин преміум класу, так і для бюджетних моделей транспорту.

ПЕРЕВАГИ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ПЛІВКОЮ КАРБОН У РВК «АРТЛАЙТ»

Вигода такого оформлення очевидна:

 1. Таке оформлення виділяє автомашину в загальному потоці. 
 2. Ви зможете в будь-який момент поміняти забарвлення, якщо захочете (що досить складно зробити з цим матеріалом). 
 3. Таке покриття ефективно захищає кузов від різних подряпин і відколів лакофарбового покриття. 
 4. Ми застосовуємо екологічно-чисті матеріали, безпечні для здоров'я людини. 
 5. Гарантія на плівку досягає 4-5 років. Не потрібно спеціальних умов для догляду за автомобілем.

Багатий вибір відтінків не залишить Вас байдужим. Ви обов'язково підберете оптимально бажаний відтінок. Провести обклеювання Ви можете своїми силами, якщо маєте необхідний досвід та інструменти, або замовити проведення робіт у нас. Монтаж плівки ми здійснюємо силами професіоналів своєї справи із застосуванням сучасного обладнання.

При бажанні поверх матеріалу є можливість нанести малюнок і текст будь-якого змісту. На своєму виробництві ми займемося виготовленням зображення по Вашому ескізу або розробимо ексклюзивний дизайн Вашого задуму.

Таким чином, відбувається не тількі обклеювання кузова карбоном, а й салону авто. Ми проводимо як повне оформлення машини, так і часткове.

ОБКЛЕЮВАННЯ КАРБОНОМ САЛОНУ АВТОМОБІЛЯ

Внутрішнє обклеювання деталей салону карбоном також досить популярне в наші дні. Ви можете вибрати плівку одного кольору або декількох, скомпонувавши їх між собою. Наприклад, обклеювання карбоном зробити з одного полотна, а двері прикрасити плівкою іншого відтінку. Проявіть фантазію або проконсультуйтеся з нашими фахівцями, які підберуть для Вас найкращий варіант прикраси автомобіля зсередини.

Обклеювання елементів салону плівкою здійснюється повністю або вибірково за вашим бажанням. Тут ви також можете додатково замовити друк тексту або орнаменту по верхньому шарі матеріалу.

ОБКЛЕЮВАННЯ КАРБОНОМ САЛОНУ АВТОМОБІЛЯ

ЦІНИ НА ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО КАРБОН ПЛІВКОЮ

 • Вартість обклеювання карбоном залежить від таких складових, як:
 • площа покриття; складність проведення роботи (демонтаж старої плівки, важкодоступність деталей обклеювання і так далі); 
 • додаткові послуги.

Більш детально розрахувати суму оплати у Вашому випадку можна набравши наш номер телефону. Купити послугу також досить просто: зателефонуйте нам або натисніть кнопку зворотного зв'язку сайту.

ОБКЛЕЮВАННЯ ДЕТАЛЕЙ ПЛІВКОЮ ПІД КАРБОН

Прикраса автомобіля в такому оригінальному стилі проводиться на тих деталях кузова на яких бажає замовник. Популярними серед подібного роду оформлення є такі послуги, як:

 • обклеювання капота карбоном; 
 • обклеювання даху карбоном; 
 • обклеювання дзеркал карбоном; 
 • обклеювання бампера карбоном.

Крім перерахованого Ви можете вибрати будь-яку іншу запчастину для нанесення шару плівки. Найбільш ефектно виглядає повністю обклеєна машина.

Відгуки наших клієнтів

Іван Корницький

Іван Корницький

15 лютого 2019

Не шкодую, що звернувся до працівників цієї компанії щоб поклеїли плівку на мою машину. Все зробили шикарно. При потребі буду звертатись ще.


Ключове слово
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Ключове слово", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти