UA|RU

Tонування скла автомобілів

 

Для того, щоб зберегти вікна автомобіля в цілості, багато водіїв стали користуватися популярною в наші дні послугою - обклеюванням скла плівкою. Технологія дозволяє значно посилити міцність поверхні,  не порушуючи видимості.

Для того, щоб сонце не світило в очі і в салоні було комфортно навіть у найспекотніші дні, оптимальний варіант - обклеювання скла атермальною плівкою. Це особливий вид тонування, що захищає очі водія і пасажирів від яскравих променів.

Кожен бажаючий може купити в нашій компанії не тільки сам матеріал, а й замовити якісне нанесення. Самостійно зробити таку роботу непідготовленій людині непросто. Для цього необхідний певний рівень знань технології, а також спеціальний інструмент.

Обклеювання автоскла в РВК «Артлайт»

На нашому виробництві є необхідне обладнання та провідні фахівці, здатні провести навіть технічно самі складні види робіт. Якщо Ви хочете додати будь-яке зображення або текст на поверхню плівки, ми займемося індивідуальним виготовленням замовлення ексклюзивно для Вас. Ми можемо нанести малюнок по готовому ескізу або розробити оригінальний дизайн, виходячи з Ваших побажань.

Майстри здійснять монтаж обраного матеріалу якісно та у чітко встановлені терміни. Ви можете замовити обклеювання всіх склоповерхонь автомобіля або вибірково. Рекомендуємо обов'язково захистити лобове скло машини. Саме на цій поверхні найбільше пошкоджень.

Обклеювання лобового скла плівкою

Актуальне обклеювання скла бронеплівкою, що дозволяє захистити людей, що сидять на передніх сидіннях авто від осколків при попаданні каменів і іншого сміття з передніх машин. Така підстава не дасть утворитися тріщинам і подряпиним на поверхні.

Обклеювання лобового скла не спотворює реальної видимості, а при необхідності захищає Не тільки від всіляких дефектів, але і від палючого сонця. Найкраще скористатися даною послугою відразу ж після покупки автомобіля, тоді вікно залишиться в початковому вигляді.

Вартість обклеювання вікон на автомобілі

Ціна обклеювання скла залежить від того, скільки поверхонь необхідно оформити. Також в загальну суму замовлення входить вартість матеріалу. Додатково може бути оплачено нанесення орнаментів і реклами на плівки за допомогою широкоформатного друку на спеціальному принтері. Щоб дізнатися скільки потрібно заплатити в Вашому конкретному випадку, Зв'яжіться з нашим менеджером за вказаним номером телефону. Телефонуйте в робочий час фахівців компанії. Також Ви можете залишити заявку на зворотний зв'язок цілодобово. З Вами зв'яжуться наші фахівці по залишеному контактному номеру.

відгуки наших замовників

Валентин

підприємець

«…Зранку підігнав машину - ввечері забрав. Ось так оперативно працівники Артлай затонували мені скло у моєму автомобілі. Дякую.…»

Tонування скла автомобілів
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Tонування скла автомобілів", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto