Tонування скла автомобілів

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТОСКЛА В РВК «АРТЛАЙТ»

На нашому виробництві є необхідне обладнання та провідні фахівці, здатні провести навіть технічно самі складні види робіт. Якщо Ви хочете додати будь-яке зображення або текст на поверхню плівки, ми займемося індивідуальним виготовленням замовлення ексклюзивно для Вас. Ми можемо нанести малюнок по готовому ескізу або розробити оригінальний дизайн, виходячи з Ваших побажань.

Майстри здійснять монтаж обраного матеріалу якісно та у чітко встановлені терміни. Ви можете замовити обклеювання всіх склоповерхонь автомобіля або вибірково. Рекомендуємо обов'язково захистити лобове скло машини. Саме на цій поверхні найбільше пошкоджень.

ВАРТІСТЬ ОБКЛЕЮВАННЯ ВІКОН НА АВТОМОБІЛІ

Ціна обклеювання скла залежить від того, скільки поверхонь необхідно оформити. Також в загальну суму замовлення входить вартість матеріалу. Додатково може бути оплачено нанесення орнаментів і реклами на плівки за допомогою широкоформатного друку на спеціальному принтері.

ВАРТІСТЬ ОБКЛЕЮВАННЯ ВІКОН НА АВТОМОБІЛІ

Щоб дізнатися скільки потрібно заплатити в Вашому конкретному випадку, Зв'яжіться з нашим менеджером за вказаним номером телефону. Телефонуйте в робочий час фахівців компанії. Також Ви можете залишити заявку на зворотний зв'язок цілодобово. З Вами зв'яжуться наші фахівці по залишеному контактному номеру.

ОБКЛЕЮВАННЯ ЛОБОВОГО СКЛА ПЛІВКОЮ

Актуальне обклеювання скла бронеплівкою, що дозволяє захистити людей, що сидять на передніх сидіннях авто від осколків при попаданні каменів і іншого сміття з передніх машин. Така підстава не дасть утворитися тріщинам і подряпиним на поверхні.

Обклеювання лобового скла не спотворює реальної видимості, а при необхідності захищає Не тільки від всіляких дефектів, але і від палючого сонця. Найкраще скористатися даною послугою відразу ж після покупки автомобіля, тоді вікно залишиться в початковому вигляді.

Відгуки наших клієнтів

Валентин

Валентин

12 березня 2021

Зранку підігнав машину - ввечері забрав. Ось так оперативно працівники Артлай затонували мені скло у моєму автомобілі. Дякую.


Tонування скла автомобілів
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Tонування скла автомобілів", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти