Вінілографія на авто

У наш час стало популярним нестандартне прикрашення автомобілів у вигляді обклеювання машини вінілової плівкою. Це не тільки сучасний тренд, але і захист основного покриття від дрібних подряпин і відколів. Не секрет, що дороги нашої країни в більшості своїй не можуть похвалитися рівними поверхнями, тому періодично виникають дрібні дефекти на кузові авто.

Заголовок

Існує безліч варіантів такого прикрашення транспорту. Це може бути:

  • оформлення декількох авто в єдиному корпоративному стилі;
  • нанесення покриття яскравого глянсового кольору; 
  • оригінальні зображення у вигляді тюнінгу.

Якщо Ви хочете зберегти природний колір, скористайтеся обклеюванням прозорою вінілової плівкою.  Всі ці варіанти застосовні як на наземний, так і на повітряний і річковий транспорт.

Найпопулярнішим є обклеювання автомобіля вініловою плівкою як легкового, так і грузового. Часто замовляють брендування цілого парку авто одного підприємства для того, щоб підвищити і закріпити імідж фірми серед споживачів. У цих випадках фахівці нашої компанії наносять необхідний малюнок на матеріал. Якщо замовник не знає, що конкретно він хоче бачити зображеним на авто, ми розробляємо індивідуальний дизайн.

ОБКЛЕЮВАННЯ ВІНІЛОВОЮ ПЛІВКОЮ РІЗНИХ ВИДІВ ТРАНСПОРТУ

Крім наземного автотранспорту, ми виробляємо обклеювання катерів вініловою плівкою, а також інших річкових і морських засобів пересування. Іноді замовляють оформлення повітряних суден. Одним словом, можна обклеїти все, що пересувається по просторах України. Окремо варто відзначити нанесення додаткового шару на мотоцикли та аксесуари для швидкої їзди.

ОБКЛЕЮВАННЯ МОТОЦИКЛА ВІНІЛОВОЇ ПЛІВКОЮ

Ми здійснюємо не тільки роботи з оформлення транспорту, але й обклеювання шолома вініловою плівкою. Ви можете замовити будь-який текст або малюнок.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ВІНІЛОВОЇ ПЛІВКОЮ

Ціна обклеювання вініловою плівкою залежить від ряду факторів, таких, як:

  • кількість використаного матеріалу; 
  • застосування широкоформатного друку зображень; 
  • складність нанесення; 
  • обсяг робіт.

Тільки Ваше бажання і фантазія може розширити або обмежити виділення коштів на проведення робіт. Повну вартість обклеювання авто вініловою плівкою Ви можете дізнатися і узгодити з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами в робочий час.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти