UA|RU

Вінілографія на авто

 
Винилография на авто
Винилография на авто

У наш час стало популярним нестандартне прикрашення автомобілів у вигляді обклеювання машини вінілової плівкою. Це не тільки сучасний тренд, але і захист основного покриття від дрібних подряпин і відколів. Не секрет, що дороги нашої країни в більшості своїй не можуть похвалитися рівними поверхнями, тому періодично виникають дрібні дефекти на кузові авто.

Існує безліч варіантів такого прикрашення транспорту. Це може бути:

Якщо Ви хочете зберегти природний колір, скористайтеся обклеюванням прозорою вінілової плівкою.

Всі ці варіанти застосовні як на наземний, так і на повітряний і річковий транспорт.

Обклеювання вініловою плівкою різних видів транспорту

Найпопулярнішим є обклеювання автомобіля вініловою плівкою як легкового, так і грузового. Часто замовляють брендування цілого парку авто одного підприємства для того, щоб підвищити і закріпити імідж фірми серед споживачів. У цих випадках фахівці нашої компанії наносять необхідний малюнок на матеріал. Якщо замовник не знає, що конкретно він хоче бачити зображеним на авто, ми розробляємо індивідуальний дизайн.

Крім наземного автотранспорту, ми виробляємо обклеювання катерів вініловою плівкою, а також інших річкових і морських засобів пересування. Іноді замовляють оформлення повітряних суден. Одним словом, можна обклеїти все, що пересувається по просторах України.

Окремо варто відзначити нанесення додаткового шару на мотоцикли та аксесуари для швидкої їзди.

Обклеювання мотоцикла вінілової плівкою

Ми здійснюємо не тільки роботи з оформлення транспорту, але й обклеювання шолома вініловою плівкою. Ви можете замовити будь-який текст або малюнок.

Обклеювання деталей авто вініловою плівкою

Практично всі елементи автомашини можна оформити оригінально. Найбільш часто серед замовлень зустрічається обклеювання кузова вініловою плівкою. Це застосовують як приватні автолюбителі, так і фірми різного напрямку бізнесу. Наприклад, нерідко на вулицях міст можна зустріти однакові таксі.

При бажанні є можливість частково прикрасити автомобіль. Ви можете окремо купити обклеювання капота вініловою плівкою. Тут підійде як виділення окремим кольором, так і аерографія.

Також зустрічаються замовлення на окреме обклеювання дверей вінілової плівкою, як повністю, так і частково. Особливо актуально це тоді, коли необхідно приховати невеликі подряпини в тих місцях, де вони є.

Обклеювання дисків вініловою плівкою купується як для автомашин, так і для мототранспорту. Яскраві, барвисті кольори кидаються в очі і відволікають увагу перехожих на себе. Часто цим видом оформлення користуються при підготовці транспорту до продажу, коли зовнішній вигляд коліс залишають бажати кращого.

Для обклеювання дзеркала вініловою плівкою застосовують прозору основу, що дозволяє повністю зберігати відмінну видимість дороги.

Технологія обклеювання авто вініловою плівкою

Не рекомендується займатися прикрасою авто самостійно, так як технологія обклеювання вініловою плівкою має ряд своїх тонкощів, а також вимагає застосування спеціального устаткування в роботі. Необхідно ретельно підготувати автомобіль до проведення монтажу нового покриття. Далі слід видалити старий матеріал, якщо він присутній. Важливо грунтовно знежирити і просушити поверхню і з точністю до міліметра зробити виміри. Потім вирізуються потрібні шматки і приклеюються до основи. Тут застосовуються спеціальні інструменти, в тому числі професійний фен для міцного і надійного прилягання.

Маючи власне виробництво, ми маємо все необхідне для виготовлення та нанесення продукції якісно. Після проведення всіх процедур в суворому дотриманні правил, таке оформлення служить довго. Ми даємо гарантію на всі види послуг, що пропонуються.

Скільки коштує обклеювання автомобіля вінілової плівкою

Ціна обклеювання вініловою плівкою залежить від ряду факторів, таких, як:

Тільки Ваше бажання і фантазія може розширити або обмежити виділення коштів на проведення робіт. Повну вартість обклеювання авто вініловою плівкою Ви можете дізнатися і узгодити з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами в робочий час.

Винилография на авто
Винилография на авто

  

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

 Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto