Ламінація та антигравійний захист

Обклеювання автомобіля антигравійною плівкою набирає популярності з кожним днем ​​серед власників машин різних марок. Як зрозуміло з назви, головне призначення такого нанесення - захист корпусу від слідів попадання гравію і різного дрібного сміття. Таким чином покриття охороняється від дрібних «неприємностей» у вигляді подряпин.

Заголовок

Монтаж проводиться безпосередньо на кузов автомашини ручним способом. Самостійно таку роботу зробити досить складно, необхідний певний навик і знання в методах нанесення. Наша компанія має своє виробництво і багаторічний досвід виготовлення та обклеювання різних рекламних конструкцій, що дозволяє нам робити якісне і недороге обклеювання антигравійною плівкою різних авто.

ЦІНА АНТІГРАВІЙНОГО ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО

Підсумкова вартість робіт залежить від ціни самої плівки. Також мають значення: складність форм і загальна площа покриття. Щоб дізнатися, у скільки обійдеться антигравійне обклеювання для Вашого авто, зателефонуйте нам. Так само Ви можете поставити свої за питання по процессу та особливостях матеріалу.

ЗАМОВИТИ АНТИГРАВІЙНЕ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Купити обклеювання авто антигравійною плівкою Ви можете після оформлення замовлення. Для цього скористайтеся функцією сайту «зворотний дзвінок» або наберіть наш номер самостійно. У першому випадку Вам треба залишити свої контактні дані, щоб ми змогли з Вами зв'язатися. Звертаємо увагу на те, що у нас є робочі години, в які можливо зробити замовлення.

Відгуки наших клієнтів

Степанюк Віталій

Степанюк Віталій

14 вересня 2020

Працівники цієї фірми клеїли антигравійну плівку на моє авто. Дякую за високий рівень виконаних робіт. Все чітко і навіть не видно саму плівку на поверхні авто.


Ламінація та антигравійний захист
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Ламінація та антигравійний захист", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти