UA|RU

Брендування Швидкої Допомоги

 
 У цей важкий час для нашої країни, ми запустили свою роботу для підтримки економіки. Перший із замовлень було забрендування швидкої допомоги для Збройних Сил України. 
Наклейки для спецтранспорту повинні бути з якісного матеріалу, які підходять для зовнішнього використання. Обклеювання машин виконується спеціальною вініловою плівкою, яка легко наноситься, при цьому вона не потребує спеціального догляду.
 Брендування спецтехніки, наприклад автомобіля швидкої допомоги, муніципальних служб важливо виконувати з урахуванням узгоджених стандартів України. Транспорт приватних компаній можна обклеювати плівкою, макет та дизайн якої не регламентовані законодавством.

 Компанія «Арт Лайт» враховують  особливості брендування автомобільного транспорту. Ми розробляємо дизайн та узгоджуємо з клієнтом. Логотип, назва організації, слоган, контактна інформація. Після цього узгоджений  макет буде переміщено на друк та будуть  нанесені на будь-яку частину машини.


                                                                         Що пропонує вам «Арт Лайт»?

 Замовляти вінілову плівку високої якості за оптимальною вартістю можна в нашій компанії. Ми створюємо автомобільні наклейки, для яких характерні:

✓ найкраща покривна здатність;
✓ довговічність;
✓ чіткий контур;
✓ відповідність кольорів логотипу організації.

 Для замовлення наклейки, консультації з розробки нестандартного дизайн-проєкту телефонуйте за контактним номером телефону або залишайте заявку через сайт. Пропонуємо надійний сервіс та гарантію на вироби мінімум на 12 місяців.
Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto