UA|RU

Біжуча стрічка Кропивницький

 

Збільшити потік клієнтів можна за допомогою біжучої стрічки. Це перевірений і ефективний спосіб, що не вимагає великих вкладень. Інформаційне табло розміщують на АЗС, в пунктах обміну валют, в банках, в торгових центрах, в автобусах. Через інформаційне табло ви доносите до потенційних клієнтів потрібну інформацію і спонукаєте їх до покупки.

Виготовлення та монтаж

"Led табло прості у виготовленні, оптимальні за вартістю і легкі в обслуговуванні. Вони виготовляються зі сталі, товщиною в 1 мм і фарбуються порошковою фарбою. Обсяг готового корпусу - 6 см. Він кріпиться поруч з вивіскою, доповнюючи її, або виступає самостійним елементом. Крім рекламної інформації ви можете розміщувати на ньому показники температури повітря або точний час. Яскраві кольори тексту дозволяють комфортно прочитати його з відстані до 100 м і роблять максимально помітним для перехожих та автомобілістів.

Замовити лед - стрічки в м. Кропивницький

РВК «Артлайт» виготовляє і монтує світлодіодні табло в Україні. Ми працюємо в м. Благовіщенське, м. Бобринець, Вільшанка, м. Гайворон, Голованівськ, Добровеличківка, м. Долинська, м. Знам'янка, м. Кропивницький, Компаніївка, м. Мала Виска, Новгородка, Новоархангельськ, м. Новомиргород, м. Новоукраїнка, Олександрівка, м. Олександрія, Онуфріївка, Петрове, м. Світловодськ, Устинівка.

Ви помітите збільшення трафіку клієнтів з першого дня встановлення рекламного табло.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto