Біжуча стрічка в Кропивницькому

Збільшити потік клієнтів можна за допомогою біжучої стрічки. Це перевірений і ефективний спосіб, що не вимагає великих вкладень. Інформаційне табло розміщують на АЗС, в пунктах обміну валют, в банках, в торгових центрах, в автобусах. Через інформаційне табло ви доносите до потенційних клієнтів потрібну інформацію і спонукаєте їх до покупки.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ

 "Led табло” прості у виготовленні, оптимальні за вартістю і легкі в обслуговуванні. Вони виготовляються зі сталі, товщиною в 1 мм і фарбуються порошковою фарбою. Обсяг готового корпусу - 6 см. Він кріпиться поруч з вивіскою, доповнюючи її, або виступає самостійним елементом. Крім рекламної інформації ви можете розміщувати на ньому показники температури повітря або точний час. Яскраві кольори тексту дозволяють комфортно прочитати його з відстані до 100 м і роблять максимально помітним для перехожих та автомобілістів.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ

ЗАМОВИТИ ЛЕД - СТРІЧКИ В М. КРОПИВНИЦЬКИЙ

 РВК «Артлайт» виготовляє і монтує світлодіодні табло в Україні. Ми працюємо в м. Благовіщенське, м. Бобринець, Вільшанка, м. Гайворон, Голованівськ, Добровеличківка, м. Долинська, м. Знам'янка, м. Кропивницький, Компаніївка, м. Мала Виска, Новгородка, Новоархангельськ, м. Новомиргород, м. Новоукраїнка, Олександрівка, м. Олександрія, Онуфріївка, Петрове, м. Світловодськ, Устинівка. 

Ви помітите збільшення трафіку клієнтів з першого дня встановлення рекламного табло.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: