Біжуча стрічка в Сумах

Замислюєтеся як збільшити потік покупців? Зверніться до перевіреного рекламного каналу - «біжуча стрічка». Конструкція встановлюється на фасаді вашої торгової точки. Перехожі і автомобілісти звертають увагу на букви що світяться і переглядають опубліковану інформацію. Розмістіть тут актуальні та вигідні пропозиції і перетворюйте перехожих в покупців!

ПЛЮСИ СВІТЛОДІОДНИХ LED ТАБЛО

Сяючі літери привертають увагу і добре помітні в будь-який час доби. Крім того, вони несуть інформаційну складову. Світлодіодні стрічки вигідні для власників. Вам не доведеться платити гроші за розміщення кожної нової пропозиції (кожен тираж листівки коштує грошей). Ви зможете змінювати інформацію регулярно. Для цього необхідний лише комп'ютер.

ЯКІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ

Експлуатаційні характеристики лед-стрічок високі. Бокс виготовлений зі сталі, товщиною 1 мм., Він покривається якісною фарбою і не втрачає акуратний зовнішній вигляд; світлодіоди мають ресурс горіння 100 000 годин.

ВСТАНОВИТИ «БІЖУЧУ СТРІЧКУ» В СУМАХ НЕДОРОГО !

Компанія «Артлайт» має багаторічний досвід виготовлення та облуговування світлодіодних табло. Ми оперативно виконуємо замовлення на території України, в тому числі в м. Суми, Білопілля, Буринь, Глухів, Конотоп, Кролевець, Лебедин, Охтирка, Путивль, Ромни, Середина-Буда, Тростянець, Шостка; смт Велика Писарівка, Краснопілля, Липова Долина, Недригайлів, Ямпіль.

Збільшіть трафік відвідувачів просто і без великих вкладень!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти