UA|RU

Новорічне оформлення ресторанів

Новий рік для місць громадського харчування - це не тільки свято, а й можливість заробити значний прибуток. Не можна упускати таку можливість. Ви можете прикрасити інтер'єр і екстер'єр закладу власними силами або запросити для цього професіоналів. Варто враховувати той факт, що Новорічне декорування ресторанів організувати не просто. Тут є безліч тонкощів. До того ж це вимагає витрат сил і часу.

Простіше і вигідніше замовити кваліфіковане новорічне оформлення ресторанів. Якісне декорування може бути не тільки красивим і привабливим, але і цілком бюджетним. Ціна залежить від того, скільки площ задіяно в роботі і що застосовується для оформлення. Щоб замовити ці види робіт, зателефонуйте в нашу компанію за 2-3 місяці до настання свята.

Новорічне декорування ресторанів фахівцями РВК «Артлайт»

Перед тим, як приступити до оформлення, наші майстри виїжджають на об'єкт і оцінюють місця установки конструкцій. Найчастіше використовують такі площі, як:

Що саме прикрасити, визначать наші фахівці відповідно до Ваших вподобань і фінансових можливостей. Для декорації використовують світлодіодні стрічки, гірлянди, свічки і багато іншого. Важливо не тільки встановити ялинку, а й правильно її оформити відповідно до загальної стилістики.

Звертайтеся за Новорічним прикрашенням ресторану заздалегідь, щоб Ваші клієнти змогли оцінити обстановку і зупинити свій вибір саме на Вашому закладі!Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto