UA|RU

Об'ємні букви із пластику

 

Об'ємні букви і цифри з пластика часто замовляють завдяки гарній рекламній віддачі і невисокій ціні. Застосування можливо в інтер'єрі і зовні. Їх люблять за те, що тут є можливість втілити практично будь-яку фантазію в декорації. Ще один плюс - це легкість конструкції і простота монтажу. Ми займаємося випуском таких моделей вже більше 10 років.

Виготовлення об'ємних рекламних букв із пластику

На виробництві ми збираємо об'ємні букви із пластику з комплектуючих, закуплених у провідних постачальників різних країн. Якість перевіряється на всіх стадіях випуску.

Конструкції виконуються з матеріалу різної товщини. Всередині розміщуються світлодіоди, що забезпечують підсвічування в будь-який час доби. Зверху пластикові моделі обклеюються плівкою.

ФОТО   ВІДЕО

Ми пропонуємо 2 варіанти виконання конструкцій: із задньою стінкою і без неї. Найчастіше замовляють перший комплект об'ємних літер із пластику. Вони, на відміну від пустотілих моделей, не вимагають додаткових ребер жорсткості і несучого каркаса.

оформлення замовлення

Щоб замовити об'ємні букви, зроблені з пластику в РВК «Артлайт», не треба приїжджати до нас в офіс. Просто зробіть дзвінок по одному з номерів, вказаних на сайті. Так само, щоб купити рекламні вироби можна скористатися зворотним зв'язком за допомогою спеціальної кнопки, розташованої на екрані нашої web сторінки. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto