Реклама на транспорті в Херсоні

Запорука ефективної реклами криється в частоті показів продукції або бренду аудиторії потенційних покупців. Ці умови легко абстрагуються завдяки громадському транспорту. Реклама на транспорті від РВК «Артлайт» допоможе зарекомендувати логотип компанії найкращим чином і збільшити потік споживачів з кожним роком. У містах з розвиненою транспортною інфраструктурою це завдання виконується простіше.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ ОБКЛЕЮВАННЯ

Розміщення реклами на комерційному, вантажному та громадському транспорті проводиться з дотриманням технології обклеювання плівкою з ламінуванням. Вона здатна витримувати різкі перепади температур і зберігати чіткість зображень надовго. Таксі, автобуси і маршрутні автомобілі, особливо тролейбуси і трамваї, мають велику площу для обклеювання. Розпізнати таку машину простіше серед загального потоку однотипної сірості.

ПЛЮСИ ПОСЛУГИ

  • Якісна візуалізація реклами; 
  • Привабливий вигляд транспорту, що кидається в очі; 
  • Гарантовано новий приплив покупців і клієнтів; 
  • Найменша вартість на тисячі контактів; 
  • Значна споживча аудиторія.

НИЗЬКА ЦІНА РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТ В УКРАЇНІ

Купити рекламу на транспорт від виробників РПК «Артлайт» можна вже сьогодні. Ми працюємо в багатьох містах Украина, включая Белозерка, Скадовск, Большая Александровка, Нововоронцовка, Высокополье, Берислав, Горностаевка, Голая Пристань, Ивановка, Каланчак, Верхний Рогачик, Каховка, Нижние Серогозы, Геническ, Новотроицкое, Великая Лепетиха, Алешки, Чаплинка.

Якісний сервіс, швидкі результати!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти