Реклама на транспорті в Києві

Володіючи величезним потенціалом для втілення в життя сміливих і яскравих ідей, реклама на транспорті звертає на себе увагу і запрошує потенційного клієнта скористатися послугою або продукцією компанії. РВК «Артлайт» має широкий спектр можливостей для досягнення максимальної результативності. Вражені на вулиці люди, будуть позбавлені вибору. Вони просто прийдуть і куплять ваш продукт.

ТЕХНОЛОГІЯ ОБКЛЕЮВАННЯ

Всі види транспорту, включаючи вантажний, легковий, громадський і комерційний, обклеюються спеціальною плівкою. Вона проста в нанесенні і не вимагає складного догляду. Сьогодні, випускається велика кількість сертифікованих плівок, придатних для автобусів, таксі та маршруток. Нанесення повнокольорового друку на борт транспорту дозволить домогтися привабливого візуального ефекту, помітного людям на вулиці. До замовлення доступні графічні зображення з колірними переходами і фотодрук.

У ЧОМУ ЗРУЧНІСТЬ БРЕНДУВАННЯ

  • Мобільність реклами за рахунок постійного пересування автомобіля;
  • Простір для фантазії і креативу; 
  • Позитивна ненав'язливість; 
  • Доступна цінова політика; 
  • Вибіркова пропозиція (маршрут автотранспорту окреслює територіальні межі її поширення).
У ЧОМУ ЗРУЧНІСТЬ БРЕНДУВАННЯ

ЗАМОВИТИ ЗА НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ РЕКЛАМУ НА ТРАНСПОРТІ ОНЛАЙН

Купити рекламу на транспорті за найкращою ціною в Києві, Тараща, Біла церква, Миронівка, Бровари, Васильків, Іванків, Макарів, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Рокитне, Кагарлікк, Обухів, Баришівка, Богуслав, Фастів, Бориспіль, Сквира, Вишгород, Яготин , Тетіїв, Володарка, Ставище, Згурівка. Красятичі.

Робота представників РВК «Артлайт» на високому рівні!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти