Реклама на транспорті в Запоріжжі

Міський транспорт - найкраще місце для розміщення рекламної інформації. У великих містах, з розвиненою автомобільною інфраструктурою вона помітна величезній кількості людей. Реклама на транспорті від РВК «Артлайт» має швидку віддачу, що дозволить в короткі терміни повернути вкладені гроші. Логотип компанії стане пізнаваним, а її продукцією чи товарами зацікавляться люди, котрі надалі стануть постійними клієнтами.

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Виробництво зовнішньої реклами на громадських, вантажних або комерційних машинах здійснюється тільки з використанням якісної самоклеючої плівки, що захищає авто від пошкоджень і вицвітання протягом усього періоду використання. Друковані носії на автобусах, маршрутках чи таксі ламінуються в місцях обклеювання. Всі роботи мають гарантію якості і виконуються фахівцем, з дотриманням необхідної технології нанесення зображень.

У ЧОМУ ПЛЮСИ ТАКОЇ РЕКЛАМИ

  • Довгий експлуатаційний період; 
  • Реклама, яка перебуває в постійному русі; 
  • Доступна ціна; 
  • Великий обхват аудиторії; 
  • Легкість зорового сприйняття; 
  • Ненав'язливість.

КУПИТИ РЕКЛАМУ НА ТРАНСПОРТІ НЕДОРОГО І ШВИДКО

Замовити рекламу на транспорті за низькими цінами можна у представників РВК «Артлайт». Ми працюємо по всій Україні, включаючи Більмак, Розівка, Вільнянськ, Приморськ, Гуляйполе, Запоріжжя, Пологи, Кам'янка-Дніпровськa, Бердянськ, Мелітополь, Василівка, Михайлівка, Якимівка, Оріхів, Приазовське, Веселе, Токмак, Чернігівка, Велика Білозерка, Новоміколаївк.

«Артлайт» - відповідальність, гарантія, стиль!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти