UA|RU

Рекомендації по догляду за поверхнею брендованого транспортного засобу

 

Шановний клієнт! Вам надано якісну послугу з брендування автотранспорту. Брендоване авто - це реклама Ваших товарів і послуг, а також демонстрація високого статусу компанії без плати за експонування. Ви, як ніхто інший, зацікавлені в тривалому якісному експонуванні рекламного зображення. Ми зібрали кілька простих порад, які допоможуть Вам зберегти гарний зовнішній вигляд зображення довше.

Нехтування простими правилами призведе до псування матеріалу і відмови в гарантійному ремонті.

Відразу після обклеювання, авто рекомендується відстоятися в теплому приміщенні не менше 10 годин. Це необхідно для досягнення максимальної адгезії плівки з клейовим шаром. Автомобіль забороняється мити протягом тижня після нанесення зображення.

Автомийка

Користуючись послугами автомийки, незалежно від виду нанесеної плівки, звертайте увагу працівників на те, що транспортний засіб забрендований. Не бажано мити обклеєну поверхню струменем води під тиском - це може пошкодити край плівки, надірвати її, що призведе до подальшого відклеювання. Категорично забороняється використання водяної пари і будь-яких хімікатів або абразивних речовин.

Якщо Ви миєте авто самостійно, використовуйте садовий шланг з подачею води під невеликим тиском без використання хімічних речовин. Щоб водний розчин пом'якшав, необхідно додати в нього рідке мило в невеликій кількості. Після чого змити чистою, не гарячою водою і дати можливість поверхні висохнути.

Плівкове зображення на вікнах, слід мити обережно, з використанням м'якої губки і теплого розчину води і мила. Потім рекомендується змити чистою водою. До таких ділянок слід ставитися найбільш делікатно, оскільки надруковане на них зображення не ламінується захисною плівкою.

При попаданні палива на зображення або будь-яких інших горючих і хімічно активних рідин, необхідно змити її чистою, теплою водою якомога швидше.

пошкодження

Уникайте механічних пошкоджень рекламного зображення рухливими частинами автомобіля. Наприклад, розміщуючи наклейку на задньому бічному вікні, слід заблокувати можливість його відкриття; на задньому вікні автомобіля із заднім склоочисником, не використовувати його в процесі експлуатації (або демонтувати склоочисник).

Якщо Ви помітили пошкодження плівки, ні в якому разі не слід самостійно їх виправляти. Зателефонуйте своєму менеджеру для узгодження часу, коли Вам буде зручно надати авто для огляду. На основі огляду наші фахівці запропонують варіанти виправлення пошкоджень.

Підтримка чистоти поверхні і дбайливий догляд за нею, значно збільшить термін експонування рекламного зображення і ефективність самої реклами. Додаткова інформація доступна в відділі продажів. Ваш менеджер, як і Ви, докладе максимум зусиль для отримання максимального ефекту рекламної кампанії і досягнення кінцевої мети.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto