Широкоформатний друк в Харкові

Широкоформатний друк має велику сферу поширення. Представляючи логотип, бренд або послугу компанії, магазину або офісу, вона в силах залучити необхідну увагу проходячих повз людей. Якісна робота досвідчених фахівців РВК «Артлайт» допоможе досягти бажаних показників і підняти престиж закладу в очах потенційних покупців.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ДРУКУ

Нанесення чорнила на банер, плакати, самоклеючу плівку проводиться за допомогою спеціальної техніки (широкоформатних принтерів). В середньому, друк банерів, щитів і вивісок займає від 2 до 5 днів. У разі необхідності (термінові замовлення), виготовлення об'єкта здійснюється в період декількох годин. 

6 ПРИЧИН ПРИДБАННЯ 

  • Тривалість використання (3-5 років); 
  • Залучення уваги людей з вулиці; 
  • Зростання продажів; 
  • Оперативність виконання замовлення; 
  • Неповторний стиль інтер'єру приміщення.
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ДРУКУ

НИЗЬКА ЦІНА НА ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК ПО УКРАЇНІ 

Купити широкоформатний друк від кваліфікованих фахівців РВК «Артлайт». Ми розташовані в Барвінкове, Краснокутськ, Богодухів, Зміїв, Дергачі, Чугуїв, Дворічна, ЗАЧЕПИЛІВКА, Балаклія, Золочів, Близнюки, Ізюм, КЕГИЧІВКА, Борова, Коломак, Харків, Вовчанськ, Красноград, Куп'янськ, Нова Водолага, Валки, Первомайський, Великий Бурлук, Лозова, Печеніги, Сахновщина, Шевченкове. Виробники, що працюють на благо досягнення високих результатів!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: