UA|RU

Табло для басейну

 

Табло для басейну - бути в курсі підсумків змагань з плавання. Проведення змагань з плавання неможливо уявити без демонстрації рахунку спортивного змагання в реальному часі. З таким завданням прекрасно справляється інформаційне табло для басейну. Ці конструкції враховують специфіку приміщення, в якому планується встановлення.

Особливістю табло для басейну є те, що воно витримує значну вологість повітря. Наші конструкції влаштовані так, що не допускають проникнення води всередину корпусу. Допустима вологість - до 85%.

Особливості виготовлення світлодіодного табло для басейну

Корпус табло для басейну виготовляється з металу. Товщина сталевих стінок - 1 мм. Зверху каркас фарбують порошковим способом. Цей метод запобігає появі іржі при підвищеній вологості або попаданні води на конструкцію. Усередині корпусу розташовуються плати, на яких закріплені світлодіодні лампочки - пікселі. Вони можуть бути різного кольору:

Деякі моделі можуть містити пікселі з декількома варіантами світіння одночасно. Такі конструкції називаються повнокольоровими.

У табло для басейну дистанція між лампочками становить 10 мм. Діаметр пікселя - 5 мм. Яскравість відображення - 9000 кд / м2. Термін експлуатації складає приблизно 100000 годин.

Розрахунок загальної вартості табло для басейну

Розрахувати повну вартість екрану, встановленого в приміщенні з басейном, Вам допоможуть наші фахівці. Для цього треба знати точні розміри. Також в загальну суму можуть входити доставка, замір, монтаж. При самовивозі, зняття мірок і установці власними силами, ви можете заощадити. Однак, варто пам'ятати про те, все це повинні робити професіонали. Так як дані види робіт мають свої особливості.

Як замовити табло для басейну в компанії «Артлайт»

Замовити стандартний варіант табло для басейну досить просто. Вкажіть потрібні розміри, тип корпусу і колір світлодіодів. Для того щоб купити LED екран з індивідуальними особливостями, зв'яжіться за вказаними номерами з нашими фахівцями або скористайтесь формою онлайн-зв'язку.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto