Табло для басейну

Табло для басейну - бути в курсі підсумків змагань з плавання. Проведення змагань з плавання неможливо уявити без демонстрації рахунку спортивного змагання в реальному часі. З таким завданням прекрасно справляється інформаційне табло для басейну. Ці конструкції враховують специфіку приміщення, в якому планується встановлення.

Особливістю табло для басейну є те, що воно витримує значну вологість повітря. Наші конструкції влаштовані так, що не допускають проникнення води всередину корпусу. Допустима вологість - до 85%.

ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ТАБЛО ДЛЯ БАСЕЙНУ

Корпус табло для басейну виготовляється з металу. Товщина сталевих стінок - 1 мм. Зверху каркас фарбують порошковим способом. Цей метод запобігає появі іржі при підвищеній вологості або попаданні води на конструкцію. Усередині корпусу розташовуються плати, на яких закріплені світлодіодні лампочки - пікселі. Вони можуть бути різного кольору:

  • зеленого; 
  • синього; 
  • червоного; 
  • білого; 
  • жовтого

Деякі моделі можуть містити пікселі з декількома варіантами світіння одночасно. Такі конструкції називаються повнокольоровими.

У табло для басейну дистанція між лампочками становить 10 мм. Діаметр пікселя - 5 мм. Яскравість відображення - 9000 кд / м2. Термін експлуатації складає приблизно 100000 годин.

РОЗРАХУНОК ЗАГАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ ТАБЛО ДЛЯ БАСЕЙНУ

Розрахувати повну вартість екрану, встановленого в приміщенні з басейном, Вам допоможуть наші фахівці. Для цього треба знати точні розміри. Також в загальну суму можуть входити доставка, замір, монтаж. При самовивозі, зняття мірок і установці власними силами, ви можете заощадити. Однак, варто пам'ятати про те, все це повинні робити професіонали. Так як дані види робіт мають свої особливості.

ЯК ЗАМОВИТИ ТАБЛО ДЛЯ БАСЕЙНУ В КОМПАНІЇ «АРТЛАЙТ»

Замовити стандартний варіант табло для басейну досить просто. Вкажіть потрібні розміри, тип корпусу і колір світлодіодів. Для того щоб купити LED екран з індивідуальними особливостями, зв'яжіться за вказаними номерами з нашими фахівцями або скористайтесь формою онлайн-зв'язку.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти