Табло для спортивних залів

Табло спортивних залів - демонстрація результатів змагань в реальному часі. У спортивних залах часто проводяться різного роду змагання та ігри. Під час таких змагань важливо актуальне відображення поточного рахунку. Світлодіодне табло - це той інструмент, за допомогою якого, при правильному розташуванні, з будь-якого куточка спортивного залу можна побачити результати в цифрах.

РВК «Артлайт» займається виробництвом LED екранів самих різних модифікацій: від простих моделей у вигляді біжучої стрічки до конструкцій великих розмірів з можливістю відтворення трансляції в реальному часі. Табло, призначене для встановлення в спортивних залах, найчастіше замовляють стандартні, але є можливість підійти до виготовлення індивідуально, виходячи з особливостей приміщення і розмірів площі, на яку планується монтаж конструкції.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТАБЛО ДЛЯ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ

Класичний варіант LED табло має такі характеристики:

  • робота від електричної мережі в 220 В; 
  • дистанція між пікселями - 10 мм; 
  • світлодіодні лампочки - 5 мм в діаметрі; 
  • кількість ламп на 1 м2 - 10000 шт .; 
  • захисний клас - IP65; 
  • яскравість - 9000 кд / м2.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТАБЛО ДЛЯ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ

Управління екраном відбувається за допомогою спеціальної програми, встановленої на персональний комп'ютер. Вона надається при купівлі інформаційної конструкції абсолютно безкоштовно. Перед тим, як замовити конкретну модель табло, зніміть точні розміри місця встановлення. Монтаж в спортивному залі можна здійснювати самостійно або силами фахівців нашої компанії.

ФОРМУВАННЯ ВАРТОСТІ ТА ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТАБЛО ДЛЯ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ В РВК «АРТЛАЙТ»

Ціна залежить від обраних параметрів і функціональних особливостей світлодіодного табло для спортивного залу. Всі тонкощі і нюанси обговоріть з нашими консультантами. Щоб купити LED табло, не треба приїжджати до нас в офіс. Досить просто залишити заявку і зв'язатися з нашими фахівцями будь-яким зручним способом:

ФОРМУВАННЯ ВАРТОСТІ ТА ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТАБЛО ДЛЯ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ В РВК «АРТЛАЙТ»
  • через форму онлайн-зв'язку внизу сайту; 
  • за допомогою кнопки зворотного зв'язку (де потрібно вказати свій телефон); 
  • подзвонити по одному з наших телефонів.

Крім виготовлення світлодіодного табло для спортивного залу, ви можете замовити: виїзд на замір наших майстрів, доставку в будь-яке місто країни, встановлення обраної моделі на місці.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти

Відгуки наших клієнтів

Сергій Гордійчук

Сергій Гордійчук

3 серпня 2019

Замовляли табло для спортивного залу нашої футбольної академії. Лишились дуже задоволені. Дякуємо РВК "Артлайт" за вашу роботу, успіху ВАМ!


Табло для спортивних залів
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Табло для спортивних залів", з доставкою та монтажем по Україні