UA|RU

Табло для волейболу

 

Табло для волейболу - рахунок гри видно всім. Табло для гри у волейбол має свої особливості відображення рахунку гри. Тому в тих місцях, де часто проводяться змагання з цього виду спорту, доцільно встановити такий екран. РВК «Артлайт», маючи власне виробництво, виготовить модель під будь-які параметри. Перед тим як замовити модель, оптимально відповідну вашим вимогам, ознайомтеся з правилами підбору і технічними характеристиками виробу.

Характеристики, що застосовуються в табло для волейболу

Всі моделі табло для волейболу складаються з корпусу і плат, на яких розташовані світлодіодні лампочки на відстані 10 мм один від одного. Діаметр кожного пікселя 5 мм. Каркас сталевий, товщина листа - 1 мм. Можливий вибір кольору відображення рахунку гри: зелений, червоний, синій, жовтий, білий, декілька кольрів одночасно. Яскравість світіння досягає 9000 кд / м2, що дозволяє добре бачити цифри з дальньої відстані.

Підібрати світлодіодне табло для демонстрації рахунку гри у волейбол

Для того щоб правильно вибрати оптимальний варіант LED табло для волейболу, потрібно провести заміри місця встановлення. Це можна зробити двома способами:

Вибираючи перший варіант, пам'ятайте про те, що всі ризики в разі неправильного зняття параметрів, ви берете на себе. Те ж стосується і монтажу конструкції. Якщо ви проводите встановлення самостійно, то в разі падіння моделі, гарантія на виріб втрачається.

Формування ціни на табло для гри у волейбол і особливості оформлення купівлі в РВК «Артлайт»

Загальна вартість табло для волейболу складається з ціни конкретної моделі і додаткових послуг:

Щоб купити світлодіодний екран для демонстрації поточного рахунку гри, потрібно повідомити менеджеру ширину і висоту конструкції, а також особливості виготовлення корпусу під час узгодження замовлення. При виникненні будь-яких труднощів при виборі або виникненні питань з питань придбання табло для волейболу, зв'яжіться з нашими консультантами будь-яким зручним способом. Ви можете написати нам через форму спілкування на сайті, зателефонувати або замовити дзвінок на свій телефон.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto