Табло для волейболу

Табло для волейболу - рахунок гри видно всім. Табло для гри у волейбол має свої особливості відображення рахунку гри. Тому в тих місцях, де часто проводяться змагання з цього виду спорту, доцільно встановити такий екран. РВК «Артлайт», маючи власне виробництво, виготовить модель під будь-які параметри. Перед тим як замовити модель, оптимально відповідну вашим вимогам, ознайомтеся з правилами підбору і технічними характеристиками виробу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В ТАБЛО ДЛЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Всі моделі табло для волейболу складаються з корпусу і плат, на яких розташовані світлодіодні лампочки на відстані 10 мм один від одного. Діаметр кожного пікселя 5 мм. Каркас сталевий, товщина листа - 1 мм. Можливий вибір кольору відображення рахунку гри: зелений, червоний, синій, жовтий, білий, декілька кольрів одночасно. Яскравість світіння досягає 9000 кд / м2, що дозволяє добре бачити цифри з дальньої відстані.

ПІДІБРАТИ СВІТЛОДІОДНЕ ТАБЛО ДЛЯ ДЕМОНСТРАЦІЇ РАХУНКУ ГРИ У ВОЛЕЙБОЛ

Для того щоб правильно вибрати оптимальний варіант LED табло для волейболу, потрібно провести заміри місця встановлення. Це можна зробити двома способами:

  • Зняти розміри своїми силами або залучити сторонніх майстрів.
  •  Викликати наших фахівців для точного вимірювання.

Вибираючи перший варіант, пам'ятайте про те, що всі ризики в разі неправильного зняття параметрів, ви берете на себе. Те ж стосується і монтажу конструкції. Якщо ви проводите встановлення самостійно, то в разі падіння моделі, гарантія на виріб втрачається.

ХАРАКТЕРИСТИКИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В ТАБЛО ДЛЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Загальна вартість табло для волейболу складається з ціни конкретної моделі і додаткових послуг:

  • виїзд на замір; 
  • монтаж; 
  • доставка.

Щоб купити світлодіодний екран для демонстрації поточного рахунку гри, потрібно повідомити менеджеру ширину і висоту конструкції, а також особливості виготовлення корпусу під час узгодження замовлення. При виникненні будь-яких труднощів при виборі або виникненні питань з питань придбання табло для волейболу, зв'яжіться з нашими консультантами будь-яким зручним способом. Ви можете написати нам через форму спілкування на сайті, зателефонувати або замовити дзвінок на свій телефон.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти