UA|RU

Медіафасад - кабінетний

 

Кабінетний медіафасад - реклама для великих площ. Реклама, подана на великі відстані, приносить найбільший прибуток, тому що привертає до себе увагу величезної кількості народу одночасно. Для тих, у кого є незаповнені місця на фасаді, встановлення такої конструкції - прекрасна можливість розширити горизонти бізнесу. Дуже важливо, щоб модель була виконана і встановлена ​​якісно. РВК «Артлайт» має власне виробництво і багаторічний успішний досвід по виготовленню і монтажу медіафасадів з різними конструктивними особливостями.

Стандартна конструкція медіафасаду називається кабінетною. Вона являє собою масштабний LED екран, що складається з окремих квадратних або прямокутних модулів (кабінетів). Синхронізація роботи складових відбувається за допомогою програми, встановленої на комп'ютер. У підсумку трансляція відеороликів відбувається на всій площі моделі.

Кожен кабінет має в своєму складі:

Модулі прикріплені один до одного замками з пластика або металу.

Установка кабінетного медіафасаду

Монтаж кабінетних медіафасадів роблять або безпосередньо на зовнішню стіну будівлі, або, якщо це можливо, на виготовлений каркас. Кріплення на фасад відбувається, коли будівля складається з міцних залізобетонних блоків. В інших випадках, спочатку готується спеціальна основа (ферма), що встановлюється уздовж стін, на неї кріпиться Led конструкція.

Кабінетні медіафасади слугують не тільки для демонстрації рекламних відеороликів, а й для освітлення вулиці поряд з будівлею. Крім того, такий світлодіодний екран надає будові привабливий зовнішній вигляд.

Переваги та недоліки кабінетного медіафасаду

Перед тим як замовити конструкцію необхідно вивчити всі плюси і мінуси кабінетних медіафасадів.

До переваг світлодіодних екранів цього типу відносять:

Мінуси стандартних медіафасадів

Дізнатися ціну на конкретну модель можна зателефонувавши за вказаними телефонами. Щоб купити кабінетний медіафасад, скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto