Медіафасад - кластерний

Кластерний медіафасад - для встановлення на будівлю з будь-якими оригінальними архітектурними особливостями. Встановлення стандартних LED конструкцій на поверхнях незвичайних форм не завжди буває можливою. У таких випадках кластерний медіафасад - найкращий вихід з положення. Маючи в своєму розпорядженні власне виробництво, РВК «Артлайт» виготовляє світлодіодні моделі і виконує їх монтаж практично будь-якого рівня складності.

Цей тип медіафасаду складається з безлічі кластерів, які встановлюються на специфічні поверхні для підсвічування будівлі ввечері і вночі, а також для демонстрації динамічної реклами. Всередині кожного непроникного елемента знаходяться світлодіодні лампочки. Трансляція забезпечується за допомогою спеціальної програми, встановленої на комп'ютер.

Особливістю кластерного медіафасаду є те, що його можна монтувати на будь-яку, саму незвичайну за формою поверхню, наприклад:

  • дах у вигляді сфери; 
  • нестандартні оригінальні спортивні споруди; 
  • похилі стіни і так далі.

Щоб замовити відповідну модель важливо розуміти конструктивні особливості. LED конструкції цього типу мають свої переваги і недоліки.

Купити такий світлодіодний екран - не складно. Для цього не потрібно приїжджати в офіс компанії. Досить зв'язатися з консультантами нашої компанії за вказаними номерами або використовуючи зворотний зв'язок. Доставка можлива в будь яке місто України. Монтаж конструкції повинен здійснюватися тільки кваліфікованими фахівцями, так як має свою специфіку.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти