UA|RU

Медіафасад - кластерний

 

Кластерний медіафасад - для встановлення на будівлю з будь-якими оригінальними архітектурними особливостями. Встановлення стандартних LED конструкцій на поверхнях незвичайних форм не завжди буває можливою. У таких випадках кластерний медіафасад - найкращий вихід з положення. Маючи в своєму розпорядженні власне виробництво, РВК «Артлайт» виготовляє світлодіодні моделі і виконує їх монтаж практично будь-якого рівня складності.

Цей тип медіафасаду складається з безлічі кластерів, які встановлюються на специфічні поверхні для підсвічування будівлі ввечері і вночі, а також для демонстрації динамічної реклами. Всередині кожного непроникного елемента знаходяться світлодіодні лампочки. Трансляція забезпечується за допомогою спеціальної програми, встановленої на комп'ютер.

Особливістю кластерного медіафасаду є те, що його можна монтувати на будь-яку, саму незвичайну за формою поверхню, наприклад:

Щоб замовити відповідну модель важливо розуміти конструктивні особливості. LED конструкції цього типу мають свої переваги і недоліки.

Плюси і мінуси встановлення кластерного медіафасаду

Основні переваги кластерного медіафасаду:

Недоліки моделей даного виду:

Загальну ціну на кластерний медіафасад, виготовлений за індивідуальними розмірами, можна дізнатися за телефонами компанії.

Купити такий світлодіодний екран - не складно. Для цього не потрібно приїжджати в офіс компанії. Досить зв'язатися з консультантами нашої компанії за вказаними номерами або використовуючи зворотний зв'язок. Доставка можлива в будь яке місто України. Монтаж конструкції повинен здійснюватися тільки кваліфікованими фахівцями, так як має свою специфіку.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

 Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto