Об'ємні букви у Києві

Виготовлення світлових літер строго заводським способом

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Об'ємні букви у Києві

 Об'ємні букви - модна новинка світу реклами, здатна вивести бізнес на новий щабель розвитку. Професійно спроектований проект виробу та якісна робота фахівців РВК «Артлайт» підвищують престиж закладу і подбають про впізнаваність бренду. Використовуючи сучасні досягнення, будь-яку ідею можна з легкістю втілити в життя.

Каталог

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
Світлові об'ємні літери
Об'ємні букви з світловою акриловою лицевою частиною. Бічна частина літери з алюмінію 0.8 мм. Підсвітка - лінзовані світлодіоди. Задня частина - ПВХ 8 мм.
До 15 см
від 2$/см
50 см
50 см
На замовлення
від 1$/см
ОБ'ЄМНІ БУКВИ З КОНТРАЖУРНОЮ ПІДСВІТКОЮ
Лицева частина літери композитна панель. Бічна частина - фарбована алюмінієва полоса. Задня частина - напівпрозорий акрил. Особливість цієї літери те, що вона світиться задньою стороною, на основу монтажу.
до 15 см
від 2.5$/см
до 50 см
1.25$/см
На замовлення
від 1.25$/см
Led літери
Букви такого типу в нас виготовляються з композиту в якому профрезеровані отвори під відкриті світлодіоди з CM контролером, що дозволяє контролювати колір та інтенсивність підсвітки кожного елементу окремо. Бічні сторони з фарбованого алюмінію.
До 15 см
від 4$/см
50 см
від 2$/см
На замовлення
від 2$/см
Ретро літери з лампочками
Ці букви ми виготовляємо зі сталі з порошковим фарбуванням. В результаті де металеві літери з лампочками. Велика кольорова гама лакофарбованого покриття та різні типи лампочок.
До 15 см
від 3.5$/см
до 50 см
1.75$/см
На замовлення
від 1.75$/см
ОБ'ЄМНІ СВІТЛОВІ ЛІТЕРИ "ДЕНЬ НІЧ"
Лицева частина акрил «День-ніч», алюмінієвий борт(40,70 або 100 мм). Колір підсвічування: білий холодний, білий теплий, білий нейтральний, синій, червоний, зелений, жовтий, RGB.
До 15 см
від 3$/см
50 см
1.5$/см
На замовлення
від 1.5$/см
ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ З ДЕРЕВА
Можливе виготовлення з фанери, дерева(сосна, ясен, дуб). Опційно можливе обкантування металом. Дерево покривається антисептиком та спеціальним маслом.
До 15 см
від 4$/см
50 см
від 2$/см
На замовлення
від 2$/см
ОБ'ЄМНІ БУКВИ З МЕТАЛУ
Ці букви виготовляються зі звичайної сталі. Можуть бути несвітлові та з контаржурою підсвіткою. Дуже часто такі літери використовуються для вивіски міста.
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ
Даний тип об'ємних букв ми виготовляємо з композитною лицевою частиною та фарбованою алюмінієвою бічною стороною. Можлива відправка кожної літери окремо в коробці, так і змонтовані на рамі та композитному коробі.
До 15 см
від 6$/см
50 см
3$/см
На замовлення
від3$/см
ПСЕВДООБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ
Плоскі букви з листового композитного матеріалу як правило це бюджетний варіант без підсвітки. Можливий варіант без підсвітки. Можливий монтаж на каркас або композитний короб. Також можлива контражурна підсвітка.
До 15 см
від 1$/см
50 см
0.5$/см
На замовлення
від 0.5$/см

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

 До замовлення доступні об'ємні букви і цифри, виконані з пластика, ПВХ і пінопласту. Заощадити бюджет на електроенергії допоможуть світлові об'єкти, з вбудованими світлодіодами всередині. Невелике споживання електрики і тривалий ефект горіння. Букви своїми руками з картону стануть незамінною прикрасою до будь-якого свята і зроблять його незабутнім. Вивіски з підсвічуванням, лайтбокси в числі затребуваних елементів зовнішнього рекламування.

НАШІ КЕЙСИ

ПРИДБАНА ВИГОДА

  • Популярність закладу і його високий престиж; 
  • Швидка окупність грошового інвестування в рекламу; 
  • Відсутність необхідності в отриманні дозволу, покупки рекламного місця;
  • Безперервна робота об'єктів; 
  • Міцність конструкцій, легкість монтажу.

ЗАМОВИТИ В УКРАЇНІ ОБ'ЄМНІ БУКВИ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

Виробництво якісних об'ємних літер за низькими цінами в Києві, Вишгород, Біла церква, Тетіїв, Миронівка, Бориспіль, Макарів, Бровари, Васильків, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Рокитне, Кагарлікк, Іванків, Обухів, Баришівка, Богуслав, Фастів, Сквира, Тараща , Яготин, Володарка, Ставище, Згурівка, Красятичі. Замовте прямо зараз і переконайтеся самостійно в професіоналізмі фахівців РВК «Артлайт»!

Відгуки наших клієнтів

Анастасія

Анастасія

28 квітня 2023

Вау, вийшла чудова вивіска! Швидко замовила, швидко виготовили та доставили без ніяких проблем. Друзі наполегливо рекомендую цю компанію, замовляйте об'ємні літери та не вагайтеся, якісно швидко, а головне з гарантією.


Об'ємні букви Київ
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Об'ємні букви Київ", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти