Світлодіодний екран в Черкасах

Хочете купити світлодіодний екран для реклами? Це правильне рішення, яке має безліч переваг для власників бізнесу: 

  • Швидкий термін окупності.
  •  Низький рівень споживання енергії. 
  • Простий монтаж
  • Довгостроковість служби. 

Встановіть екран потрібної діагоналі і транслюйте інформацію і відео-рекламу для потенційних покупців!

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 Електронне табло складаються з безлічі блоків, які утворюють єдиний монітор. В осередках розташовані світлодіоди. Їх ресурс горіння становить 100 000 годин. Висока якість матеріалів наших екранів забезпечує яскраву соковиту картинку з хорошою різкістю. Крок світлодіода стартує від 10 мм. Чим менше відстань між ними, тим вище чіткість зображення. 

Конструкції встановлюють в бізнес-центрах, в торгових центрах, на вулицях і т.д. Вони завжди притягують увагу людей, адже людина перш за все, сприймає інформацію візуально. Подбайте про якісний відео-контент, і збільшуйте трафік покупців без гігантських витрат на ТВ рекламу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДЕ КУПИТИ LED-МОНІТОР В ЧЕРКАСАХ

 РВК «Артлайт» забезпечує оперативне виготовлення і монтаж всіх пристроїв зовнішньої реклами. Електронне табло - технологія, яка набирає популярність з кожним днем. Адже виділиться з інформаційного шуму - значить запам'ятатися покупцеві. Ми працюємо на території України в таких населених пунктах як: Драбів, Катеринопіль, Чорнобай; м. Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка; Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Черкаси, Чигирин, Шпола. 

Звертайтеся і оформляйте рекламу за вигідними цінами!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: