Світлові короби в Черкасах

Одним з презентабельних і ефективних видів зовнішнього рекламування вважаються світлові короби від РВК «Артлайт», звертають на себе увагу сотні людей. За рахунок яскравості світлодіодних установок всередині короба, забезпечується цілодобове освітлення, з видимістю на великій відстані. Магазин, агентство або офіс отримають нових клієнтів і престиж на довгі роки.

ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ

Матеріал виготовлення світлових коробів варіюється від алюмінію, пластику, текстилю та композиту, а також тонкі і ультратонкі вироби. Лайтбокси та короба представлені у вигляді двосторонніх, вуличних, стельових і навісних об'єктів. В асортименті присутні led-лайтбокси, вивіски, панелі і об'ємні букви. За бажанням замовника виготовляються короба на дах автомобіля і багато іншого. 

ПЛЮСИ ВІД РЕКЛАМИ

  • Ненав'язливість рекламного носія; 
  • Тривалий термін служби (до 5 років без ремонту); 
  • “Розумні” ціни; 
  • Окупність коштів у великих обсягах; 
  • Гарний вигляд фасаду приміщення.

ДОСТУПНА ЦІНА ВІД ВИРОБНИКІВ СВІТЛОВИХ КОРОБІВ В УКРАЇНІ

 Купити світлові короби від професіоналів РВК «Артлайт» легко в короткі терміни і недорого. Послуги зовнішнього рекламування в Жашків, Катеринопіль, Чигирин, Золотоноша, Кам'янка, Чорнобай, Христинівка, Канів, Черкаси, Корсунь-Шевченківський, Драбів, Маньківка, Звенигородка, Сміла, Тальне, Монастирище, Умань, Лисянка, Шпола. Прийом замовлень по телефону і в онлайн доступі цілодобово.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: