Зовнішня реклама в Києві

Ми виготовляємо всі майже типи вивісок!

НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
Зовнішня реклама в Києві

До зовнішньої реклами не варто ставитися легковажно. Для потенційних покупців це перше враження про конкретний магазин, офіс, торговий центр або компанію. Зробити його максимально яскравим, стильним і незабутнім, можна завдяки компанії РВК «Артлайт». Реклама повинна бути ефективною, а значить, працювати на вас.

ДОВІРТЕСЯ НАМ

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
Об'ємні букви
Світлові та несвітлові об'ємні символи ми виготовляємо на новітньому автономному ЧПУ обладнанні з кращих світових матеріалів Plexiglas, Ekobond, Rishang.
До 15 см
2.5 $/см
До 50 см
1.25 $/см
На замовлення
Від 1.25 $/см
Вивіски
Ми пропонуємо світлові акрилові, банерні, світлодіодні, світлодинамічні, несвітлові, ретро, лофт, фасадні, інформаційні, рекламні, живі вивіски. Доставка, монтаж, гарантії.
До 15 см
2.5 $/см
50 см
Від 1.25 $/см
На замовлення
Від 1 $/см
Дахові конструкції
Великі рекламні символи на даху будівлі підсвічені зсередини або зовні виробу. Як правило монтуються на серйозний металокаркас. Таку рекламу видно здалеку.
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
Світлодіодний екран
Ми виготовляємо для сцени, стадіонів, закладів. З різним кроком пікселів p2.5, p3, p4, p5, p6, p8, p10. Доставка, монтаж, гарантія.
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
Стели рекламні
Великі рекламні конструкції від 3-х метрів висотою. Зазвичай ставлення біля торгових центрів, автовокзалів та інших закладів. Як правило обшиваються композитними панелями, на яких розміщуються знаки з інформацією про підприємство
До 1 м.кв
250 $/м.кв
1-3 м.кв
225 $/м.кв
Від 1-3 м.кв
200 $/м.кв
Фальшфасад
Великі конструкції з банерної сітки, які закривають стіни приміщень та монтуються на металокаркас. Графіка наноситься евольвентним принтером. Використовуються в рекламних та декоративних цілях..
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
Стела для АЗС
Великі окремостоячі вертикальні конструкції. Основа яких металокаркас облитий композитний листовим матеріалом. Як правило ціни палива транслюються за допомогою світлодіодних Led табло.
До 1 м.кв
250 $/м.кв
1-3 м.кв
225 $/м.кв
Від 3 м.кв
200 $/м.кв
Флагштоки та прапори
Ми пропонуємо флагштоки з скловолокна. Стандартний колір білий. Є можливість замовити колір флагштока на шкалі RAL. Також ми пропонуємо друк прапорів.
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
Вивіски таблички
Це плоскі рекламоносії невеликого розміру, що монтуються на фасад або в приміщеннях закладу. Виготовляються з композиту, акрилу, ПВХ, дерева, металу.
До 1 м
100 $/м
1 - 3 м
75 $/м
Від 3 м
50 $/м
Світлодіодні LED табло
Рекламні або навігаційні інформаційні засоби виготовляються зі світлодіодних матриць різного кольору. Інформація, що транслюється на них змінюється за допомогою смартфонів або ноутбука.
До 0.5 м.кв
Від 520 $/м.кв
До 1 м.кв
Від 500 $/м.кв
Від 1 м.кв
Від 480 $/м.кв
Брендування автомобілів
Нанесення інформації рекламно - інформаційного характеру на кузов автомобіля за допомогою вінілових плівок. Дизайн, монтає, гарантія.
До 1 кв.м
Від 20 $/м
1 - 3 м
Від 40 $/м
Від 3 м
Від 35 $/м
Брендування вітрин
Оформлення скляних вітрин вініловими плівками. Нанесення рекламної - інформаційної графіки для просування бренду товарів та послуг вашого закладу. Дизайн, монтаж, гарантія.
До 1 кв.м
Від 18 $/м
1 - 3 м
Від 15 $/м
Від 3 м
Від 10 $/м

ВИДИ РЕКЛАМОНОСІЇВ

 • Об'ємні букви, банери, лайтбокси тощо прості в установці і монтажі;
 •  Світлові, світлодіодні, композитні та неонові покажчики; 
 • Цілодобові відеоролики з LED-вивісками
 • Живі вивіски, друк і багато іншого для створення вибухового візуального ефекту.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУВАННЯ

Кожен об'єкт виготовляється шляхом індивідуального проектування, з огляду на особливості товару, продукту або самого закладу. Вироби виробляються з різних матеріалів, включаючи композит, дерево, пластик і метал. Масштаби, колірні і формені рішення виготовляються після затвердження деталей замовників. Створити грамотний макет - залучити надалі велику аудиторію, отримати віддачу у вигляді позитивної репутації і комерційного успіху.

КУПИТИ ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ ЗА НИЗЬКОЮ ЦІНОЮ

Замовити зовнішню рекламу компанії РВК «Артлайт» можна у Києві, Вишгород, Біла церква, Тетіїв, Миронівка, Бориспіль, Макарів, Бровари, Васильків, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Рокитне, Кагарлікк, Іванків, Обухів, Баришівка, Богуслав, Фастів, Сквира , Тараща, Яготин, Володарка, Ставище, Згурівка. Красятичі. Відправка продукції новою поштою, з можливою послугою монтажника. 

Реклама не заради реклами, а дієвий інструмент продажів!

Відгуки наших клієнтів

Дмитро

Дмитро

9 березня 2023

Доброго дня, замовляв для свого бізнесу світлові літери! Вийшли дуже акуратно та красиво без всіляких нюансів. Замовляв через нову пошту.
Світлана

Світлана

9 березня 2023

Замовляла вивіску в США, буду очікувати замовлення! Після перевірки, напишу ще один відгук за якість та доставку Укр Поштою)) Замовляла світлові об'ємні літери.
Зовнішня реклама в Києві
10 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Зовнішня реклама в Києві", з доставкою та монтажем по Україні

Запитання / Відповіді

 • Скільки часу займає виготовлення ?

  Все залежить від складності замовлення. Орієнтовно це 3-7 робочих днів.

 • У вас діє гарантія ?

  У нас гарантія на всі вироби від 12 місяців.

 • У вас є шоурум ?

  Так у нас є власний шоурум, який ви можете відвідати у м. Рівному.

 • Ви працюєте лише по Україні ?

  Ми працюємо по всій території України та по цілому світі.

 • Я можу переживати за якість товару ?

  Ми контролюємо якість сировини, ми вибираємо тільки кваліфікованого постачальника для співпраці, в нас суворий процес перевірки, ми реалізуємо брендові продукти, ми знаємо як зберегти цінність бренду для нас обох!

 • У вас можливо замовити тестовий зразок ?

  Ми повинні отримувати оплату за вартість зразка, але вона може бути скомпенсована, якщо кількість вивісок які ви замовляєте буде достатньо велика.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти