Об'ємні букви Суми

Об'ємні букви сьогодні - дієвий вид зовнішньої реклами, завдяки якому назва закладу проглядається з різних сторін. Ефект світлових об'ємних літер або з підсвічуванням помітний і вдень, і вночі.

Знайти свій варіант реклами - легко, особливо якщо за справу беруться фахівці РВК «Артлайт». Магазин, бар, ресторан, аптека або турагентство матиме новий вигляд і обзаведеться постійними клієнтами. Позитивні відгуки не змусять себе чекати, адже краса і стиль рекламних об'єктів виконується максимально якісно.

ВИДИ КОНСТРУКЦІЙ

До замовлення доступні великі об'ємні букви і цифри з різноманітних матеріалів, включаючи пластик, картон, пінопласт, обклеювання плівкою ПВХ. Підсвічування об'єктів здійснюється за рахунок яскравих світлодіодів, що відрізняються тривалим терміном служби. Розмір літер узгоджується з замовником під час складання макету виробу. Колірна гамма має великий спектр вибору.

ЗАМОВИТИ ОБ'ЄМНІ БУКВИ В СТИСЛІ ТЕРМІНИ

Оформляйте заявки на замовлення об'ємних літер в Буринь, Охтирка, Шостка, Ромни, Кролевець, Глухів, Краснопілля, Лебедин, Білопілля, Липова Долина, Велика Писарівка, Конотоп, Путивль, Суми, Тростянець, Недригайлів, Середина-Буда, Ямпіль. Якісне виробництво зовнішньої реклами в РВК «Артлайт». Завжди на зв'язку!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти