UA|RU

Об'ємні букви Суми

Об'ємні букви сьогодні - дієвий вид зовнішньої реклами, завдяки якому назва закладу проглядається з різних сторін. Ефект світлових об'ємних літер або з підсвічуванням помітний і вдень, і вночі.

Знайти свій варіант реклами - легко, особливо якщо за справу беруться фахівці РВК «Артлайт». Магазин, бар, ресторан, аптека або турагентство матиме новий вигляд і обзаведеться постійними клієнтами. Позитивні відгуки не змусять себе чекати, адже краса і стиль рекламних об'єктів виконується максимально якісно.

види конструкцій

До замовлення доступні великі об'ємні букви і цифри з різноманітних матеріалів, включаючи пластик, картон, пінопласт, обклеювання плівкою ПВХ. Підсвічування об'єктів здійснюється за рахунок яскравих світлодіодів, що відрізняються тривалим терміном служби. Розмір літер узгоджується з замовником під час складання макету виробу. Колірна гамма має великий спектр вибору.

Плюси для закладу

Замовити об'ємні букви в стислі терміни

Оформляйте заявки на замовлення об'ємних літер в Буринь, Охтирка, Шостка, Ромни, Кролевець, Глухів, Краснопілля, Лебедин, Білопілля, Липова Долина, Велика Писарівка, Конотоп, Путивль, Суми, Тростянець, Недригайлів, Середина-Буда, Ямпіль. Якісне виробництво зовнішньої реклами в РВК «Артлайт». Завжди на зв'язку!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto