Світлові короби в Луцьку

Світлові короби є універсальним солдатом для служби в армії зовнішньої та інтер'єрної реклами. Широка різноманітність видів і дизайнів об'єктів в РВК «Артлайт» виконує кілька функцій одночасно: інформаційну, декоративну і навігаційну. Світлодіодні короба і готові лайтбокси прикрасять ландшафт магазину, ТРК або офісу в неповторному, притаманному виключно вашому закладу стилі.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ОБ'ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Зробити заклад унікальним у своєму роді допоможуть світлодіодні, світлові, об'ємні і двосторонні короби. Тонкі, ультратонкі, підвісні і стельові лайтбокси додадуть приміщенню відсутнього стилю, світла і краси. До замовлення доступні круглі, текстильні і готові лайтбокси, а також led-об'єкти. Виготовлення об'єктів здійснюється відповідно до спроектованого проекта, з можливістю коригувань замовника.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ВИБОРУ

  • Ексклюзивність виробів; 
  • Виконання замовлення в короткі терміни; 
  • Участь дизайнерів і фахівців при розробці макета замовлення; 
  • Лояльні ціни; 
  • Невичерпна кількість дизайнерських і стильових рішень; 
  • Доставка і монтаж об'єктів від виробників.

КУПИТИ СВІТЛОВІ КОРОБИ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

 Доставка і монтаж виробів в Горохів, Ковель, Локачі, Ківерці, Луцьк, Ратне, Любешів, Маневичі, Володимир-Волинський, Рожище, Камінь-Каширський, Іваничі, Стара Вижівка, Турійськ, Любомль, Шацьк. Доступна ціна на якісні вироби зовнішньої реклами тільки в РВК «Артлайт». 

Ласкаво просимо до нас!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: